top of page
Modrotisk

Prodej bytu 1+1, 50,36 m²

Dolní Břežany

Druh nabídky

Prodej

Typ nemovitosti

Byt

5.500.000 Kč

Cena

Nabízíme k prodeji velmi pěkný, světlý a prostorný byt, který se nachází se ve 2. podlaží z 5-ti s orientací na jihozápad. Jedná se o stavbu z roku 2009 oceněné jako nejlepší stavba roku pro bydlení a architektonicky zdařilý projekt účelného skloubení bydlení s ostatními funkcemi městského organismu, který je citlivě zasazen do okolní zástavby. Devět obytných domů s komerčními prostorami v přízemí a krásným náměstím přímo u rozlehlého parku s vodní plochou, s kompletní nabídkou občanských služeb a perfektním dopravním spojení jak do centra Prahy, tak na letiště Václava Havla Praha. To vše mimo ruch vekoměsta v krásné obci na hranici Prahy.


Vybavení a zařízení bytu - dřevěná euro okna, kvalitní vybavení koupelny Duravit, obklady a dlažby Fab Italy, závěsné WC, dřevěné podlahy, dveře dekor dřevo, kuchyňská linka s vestavěnou sklokeramickou deskou, troubou a digestoří, pračka, lednice, jídelní stůl a židle. V koupelně skříňka se zrcadlem. Okna jsou vybavena novými žaluziemi.


Dostupnost - Dolní Břežany nabízí snadnou a velmi rychlou dostupnost do centra Prahy. Autobusová zastávka se čtyřmi linkami autobusu 1 minutu od domu. Výborná dostupnost autem v napojení na městský i Pražský okruh i na letiště Václava Havla Praha (25 minut).


Občanská vybavenost -  v místě je veškerá občanská vybavenost, poliklinika - lékaři i lékaři specialisté, škola, školka, Pošta, pekárna, obchody a obchůdky, Tesco, Billa, kvalitní restaurace a další. Na náměstí se pořádají Farmářské trhy. V obci je mimo jiné pivovar s restaurací https://www.olivuvpivovar.cz/cs/kontakt, kvalitní pizzerie https://www.periferierestaurant.cz/, cukrárna, kavárna, plavecký bazén, fotbalové hřiště, sportoviště, tělocvična. Za zmínku stojí také renesanční zámek s přilehlým zámeckým parkem a restaurací se špičkovou gastronomií https://www.clarafutura.cz/

Zeleň a sportovní vyžití: Jen pár metrů od domu je velký park (šest hektarů rozsáhlý park, autorem projektu je zahradní architekt Zdeněk Sendler, který se inspiroval historií spojenou s keltskými oppidy. Naleznete zde tak rozmístěné kamenné kvádry, dřevěné trámy nebo keltský kříž. Součástí zeleně jsou dvě vodní plochy a dvě dětská hřiště a na něj navazuje Mlynářský park. V tomto parku naleznete Mlynářský rybník, dětské hřiště a skatepark. Ten pak plynule navazuje na Břežanské údolí. V Břežanech je také velká sportovní hala, šlo o největší investiční akci obce, veřejnosti slouží na rekreační sport. Velkorysé prostory této unikátní budovy umožňují její využití pro pořádání různorodých akcí.

https://www.dolnibrezany.cz/sportovni%2Dhala/ds-1371/p1=16594

V oblasti je vybudováno několik cyklistických okruhů, které jsou napojeny či připraveny na napojení na pražskou a celostátní síť cyklostezek. Postupně se upravují povrchy jednotlivých tras a budují se odpočinková místa.

Dolní Břežany jsou také atraktivní oblastí pro příměstskou turistiku. Turisté a sportovci z SK Olympie Dolní Břežany pořádají např. turistický pochod Keltskou stopou. Jednotlivé trasy pochodu vedou lesnatou krajinou kolem hradiště na Závisti, přes naučnou stezku Lhotecký okruh, krajinou podél břehů Vltavy, naučným okruhem přes Zvolskou Homoli. Cílem pořadatelů je ukázat krásná místa v okolí Dolních Břežan a dalších obcí regionu, zavést je do skrytých roklin a objevit pro ně malebné vyhlídky.


V lokalitě je dále najdete: LASEROVÁ CENTRA HILASE A ELI BEAMLINES

 

Tipy na výlety: https://www.dolnibrezany.cz/assets/File.ashx?id_org=2879&id_dokumenty=11905

Cyklo mapa: https://www.dolnibrezany.cz/assets/File.ashx?id_org=2879&id_dokumenty=11904


K bytu náleží sklep cca 3 m2. Možnost parkovacího stání v podzemních garážích.


Dolní Břežany jsou držiteli řady ocenění za architekturu.


Druh budovy: cihlová Forma vlastnictví: osobní Podlaží: 2

Výtah: ano (bezbariérový přístup do bytu) Plocha bytu: 50,36 m²


Energetický štítek uvádíme dle zákona: C

Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page