top of page
Modrotisk

Praha 6 Lysolaje, zahradní chatka 16 m² na pozemku 568 m²

Krásné a klidné prostředí

Druh nabídky

Prodej

Typ nemovitosti

Ostatní

490.000 Kč

Cena

Nabízíme zahradní chatku o výměře 16 m² v zahrádkářské osadě V Háji, která se nachází nad Lysolajským mlýnem. Je v osobním vlastnictví a zapsaná v katastru nemovitostí. Pozemky jsou pronajaté o celkové výměře 568 m². Nájemné činí 8.925, - Kč za rok.

V chatce je zavedena elektřina, před chatkou je vytvořena terasa s příjemným posezením a krbem. Chatka má jednu obytnou místnost a oddělenou kuchyň. Za chatkou je kůlna a suché WC. Pozemek je terasovitý a jsou zde vytvořeny zeleninové záhony a krásná zákoutí s posezením a květinami. Na pozemku jsou také ovocné stromy, rybíz a další.

Jedná se o krásné a klidné místo vhodné k relaxaci a nabízí spoustu místa k vypěstování vlastní zeleniny a ovoce.


Lokalita, zajímavosti, výlety - najdete zde mnoho krásných míst a možností k výletům do okolí. Za zmínku určitě stojí biotopové koupací jezírko, ke kterému dojdete za 15 minut příjemnou procházkou přes park Kaménka. V parku jsou umístěny sochy vytvořené v rámci Lysolajských sochařských sympozií.

Nad jezírkem je zázračná studánka, které se říká také Housle, nebo Lysolajská. Je považována za jeden ze čtyř nejdůležitějších pramenů v povodí Šáreckého potoka i v celé Praze. Lidová tradice věří v zázračné účinků vody ve studánce. Dále navazuje přírodní památka Housle a toto území je součástí přírodního parku Šárka – Lysolaje.

Za zmínku také stojí Denkrova pískovna, kde můžete trávit volný čas i sportovat. Jedná se o sportovní a rekreační oázu a areál k aktivního odpočinku. Nabízí moderní víceúčelové hřiště s umělým povrchem, dva kurty, hřiště pro volejbal a další míčové hry, softbalové hřiště a work-outové hřiště. Areál má parkovou úpravu.

Pokud si budete chtít udělat výlet třeba na kole, za 5 minut se ocitnete přímo v Šáreckém údolí, chůzí jste tam za 20 minut. Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků. Tato rozlehlá lesní oblast je opravdovou oázou v ruchu velkoměsta a každého návštěvníka překvapí nečekanou přírodní scenérií. Nebo se vydáte na opačnou stranu a za 25 minut dojedete určitě k pivovaru v Úněticích, který byl postaven v roce 1710. Součástí pivovaru je také pivovarská hospoda, která kromě poctivého piva vlastní výroby nabízí také skvělou českou kuchyni.


Doprava - přístup k pozemku je po nové asfaltové místní komunikaci. Vzdálenost od zastávky MHD je 10 minut chůzí. Dva spoje autobusů Vás zavezou do Dejvic, jeden na Řeporyjské náměstí nebo do Únětic.Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page