top of page
Modrotisk

Byt 2+1 s lodžií, Praha 6 Vokovice

Po rekonstrukci v high-tech stylu

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

18.500 Kč

Cena

Nabízíme k pronájmu byt, který před pár lety prošel rekonstrukcí v moderním duchu "high-tech", kde nechybí např. betonová stěrka a podlahy jsou řešené z přírodního materiálu jehličnatých štěpek. Vše doplňuje a oživuje moderní, zcela vybavená kuchyňská linka v červené barvě a lesku v kombinaci s šedou. Byt má zasklenou lodžii s orientací do zeleně. Nachází se ve 3. podlaží zatepleného panelového domu obklopeného zelení s přírodou kousek za domem. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost a výborná dostupnost. Parkování bezproblémové, před domem.


Dostupnost - ve vzdálenosti 300 m od domu je stanice metra Bořislavka a další spoje autobusů a tramvají. Výborná dostupnost také autem v napojení na městský i Pražský okruh. Na letišti Václava Havla Praha jste do 15 - ti minut.


Občanská vybavenost – 3 minuty od domu se je obchodní dům, kde najdete supermarket Billa, restaraci, kavárnu, domácí potřeby a další. BOŘISLAVKA CENTRUM 8 minut od domu, jedná se o obchodní a kancelářský komplex, který obsahuje unikátní mix odpočinkových zón, zeleně, společenských a obchodních prostor. https://borislavka-centrum.cz/ "9 875 m² obchodů, restaurací a kaváren, které plynule přecházejí do terasových zahrad. Dech beroucí, veřejně přístupné atrium mezi budovami s průchozím epifytem vystupujícím z vodní hladiny prezentuje filozofii udržitelnosti a přístup investora k odpovědnosti vůči životnímu prostředí." V centru jsou nejen obchody, kavárny, bistra, restaurace, relaxační a vodní plochy, ale i vestibul metra A. V lokalitě je také poliklinika, centrum relaxace http://www.cordeus.cz/, zimní stadion Hvězda, obchůdky, kavárny a cukrárny. Další možnosti nakupování a zábavy jsou jen pár zastávek tramvají či zastávku metrem v lokalitě kolem Vítězného náměstí, kde jsou obchody, restaurace, pekárny, nespočet krásných kaváren, banky, divadla, poliklinika, fitness a jedny z největších farmářských trhů v Praze, kde najdete i street food zónu.


Školy a školky – Praha 6 nabízí výběr z mnoha škol a školek a také univerzitní kampus, ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty.


Parky, zeleň -  5 minut chůzí od domu na hranici přírodního parku Šárka-Lysolaje se rozkládá Vokovická třešňovka, tedy sad, který láká k odpočinku, vycházkám a sportu bez davu lidí. Praha 6 je nejzelenější městskou částí s mnoha parky jako je například Stromovka, obora Hvězda nebo Divoká Šárka, která je jedním z nejrozsáhlejších pražských parků. Tato rozlehlá lesní oblast je opravdovou oázou v ruchu velkoměsta a každého návštěvníka překvapí nečekanou přírodní scenérií. Krajina Divoké Šárky je velmi krásná a romantická a těžko lze uvěřit, že je součástí velkoměsta. To vše se rozkládá jen pár minut od domu.


Lokalita - je jednou z nejvyhledávanějších v Praze, snoubí se zde výborná občanská vybavenost, perfektní dostupnost a spoustu zeleně. V lokalitě najdeme několik prestižních škol včetně mezinárodních, letiště Václava Havla Praha, napojení na městský i Pražský okruh. To činí tuto lokalitu velice atraktivní a vhodnou pro pohodlné a příjemné bydlení.


Vybavení a zařízení bytu - kuchyňská linka s nerezovou lednicí a mrazákem, vestavěnou troubou, volně stojící myčkou, sklokeramickou indukční varnou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou a pračkou. V předsíni je úložný prostor řešen prostornými policemi. V ložnici dvoulůžko z masivu. V obývacím pokoji jídelní stůl a židle.


Cena: 18.500,– Kč/měs. + 7.302 ,- Kč poplatky/3 osoby (včetně internetu a TV)


Druh budovy: panelová

Forma vlastnictví: osobní

Číslo podlaží: 3. Výtah: ano

Plocha bytu: 54 m²


PENB:


Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page