top of page
Modrotisk

Velkorysý byt 2+1, 98 m², Praha 4 Nusle

U parku Jezerka

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

25.000 Kč

Cena

Velmi prostorný a světlý byt s neprůchozími pokoji, velkou halou a dvěma balkony nacházející se ve 2. podlaží cihlového domu s vlastní oplocenou zahradou, žádaná lokalita jen "pár kroků" od parku Jezerka. Byt prošel před pár lety rekonstrukcí, která mimo jiné zahrnovala i novou kuchyňskou linku plně vybavenou vestavnými spotřebiči. Z kuchyně se vstupuje jak na druhý balkón, tak do další místnosti s vlastním oknem, která může sloužit jako šatna nebo pracovna. Dispozičně je byt řešen jako 2+1 + již zmíněná místnost za kuchyní o rozloze 5 m². V lokalitě je výborná dostupnost i skvělá občanská vybavenost.


Dostupnost - autobusová zastávka 3 minuty chůzí (na metro Pankrác), tramvajová zastávka s mnoha spoji 6 minut od domu, na stanici metra C - Pankrác dojdete za čtvrt hodiny v případě využití autobusové zastávky jste na metru za 5 minut.


Občanská vybavenost – v místě je základní škola, školka, dětská hřiště, sportoviště, samoobsluhy a večerky a také příjemné kavárny. Park Jezerka leží minutu od domu, nachází se zde známé divadlo Na Jezerce, restaurace se zahrádkou a park vyzývá nejen k odpočinku a relaxaci, ale i ke sportovnímu vyžití (https://www.kudyznudy.cz/aktivity/park-jezerka).

Široké možnosti nakupování a zábavy nabízí obchodní centrum Arkády Pankrác s prodejní plochou o rozloze téměř 40.000 m² a řadí se k největším nákupním centrům v Praze. Obchodní centrum pořádá pro návštěvníky také pravidelně řadu zajímavých kulturních a společenských akcí a každou středu jsou zde i oblíbené farmářské trhy.


Lokalita -  je velmi žádaná nejen díky své poloze v těsné blízkosti parku Jezerka, ale i díky výborné dostupnosti a vynikající občanské vybavenosti.


Vybavení a zařízení bytu - kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči (indukční deska, trouba, myčka, mikrovlnka, digestoř, lednice s mrazákem). K dispozici pračka, možnost ponechání části zařízení bytu. Internet - nové optické rozvody.


Cena: 25.000,– Kč/měs. + 4.000,- Kč poplatky


Druh budovy: cihlová

Forma vlastnictví: osobní

Číslo podlaží: 1. patro

Plocha bytu: 98 m²

Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page