top of page
Modrotisk

Pronájem bytu 1+1, 36 m², Praha 6

u Obory Hvězda

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

14.500 Kč

Cena

Nabízíme byt v žádané lokalitě přímo u Obory Hvězda o dispozici 1+1 a podlahové ploše 36 m².


Vybavení a zařízení bytu – malá kuchyňská linka s lednicí, varnou deskou, minitroubou, dřezem, jídelní stůl a dvě židle. V pokoji dvoulůžko, skříň, police, komoda a sedací souprava. Předsíň je vybavena věšákem, botníkem, skříňkou a zrcadlem.


Občanská vybavenost – v docházkové vzdálenosti se nacházejí potraviny a restaurace, na sídlišti Petřiny, jen pár minut autobusem najdete Billu, lékárnu, kavárnu a cukrárnu, farmářský obchůdek, banky, Poštu, restaurace a další. Spoustu obchůdků, obchodů, kaváren a restaurací lemuje ulici Bělohorská v nedalekém Břevnově. Pro větší nákup lze využít Kaufland na Vypichu nebo OC Šestku.


Dostupnost – výborná, s několika spoji autobusů 2 minuty od domu, na „M“ Petřiny MHD za 4 minuty, na Evropské ulici vzdálené 9 minut chůzí pak další spoje autobusů a tramvají.


Lokalita – velmi oblíbená a vyhledávaná, nabízí vše pro kvalitní bydlení. Výborná občanská vybavenost, perfektní dostupnost, letiště Václava Havla Praha, napojení na městský i Pražský okruh a spoustu zeleně. V těsné blízkosti přírodní památka Obora Hvězda, jen o kousek dále se rozkládá přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků. Tato rozlehlá lesní oblast je opravdovou oázou v ruchu velkoměsta a každého návštěvníka překvapí nečekanou přírodní scenérií.


Cena: 14.500,– Kč/měs. + poplatky 3.000,-- Kč (včetně vysokorychlostního internetu)


Vratná kauce 14.500,-- Kč, provize 14.500,-- Kč.


Velikost bytu: 1+1

Druh budovy: cihlová

Forma vlastnictví: osobní

Patro: 2.

Plocha bytu: 36 m²

Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page