Modrotisk

Prodej bytu 2+1, 50m², Praha 6

Rezidenční čtvrť Dejvice

Druh nabídky

Prodej

Typ nemovitosti

Byt

6.600.000 Kč

Cena

Byt nacházející se v cihlovém domě jen "pár kroků" od metra Dejvická, orientovaný do parku a zeleně v jednosměrné ulici s možností rezidenčního parkování u domu. V pokojích jsou zachované krásné původní dubové parkety, které jsou po renovaci. Lokalita nabízí opravdu vše - široké možnosti nakupování a zábavy, parky, dostupnost a veškerou občanskou vybavenost.


Vybavení a zařízení bytu – v kuchyni starší kuchyňská linka, jídelní stůl, židle, kompaktní přenosná trouba s el. sporákem, pračka, malá lednice, mikrovlnná trouba. V pokojích jsou šatní skříně, pracovní stůl, židle, postel, věšák, komoda/noční stolek, konferenční stolek. V předsíni botník a zrcadlo. Zařízení bytu je na dohodě, jde o starší vybavení.


Dostupnost - v docházkové vzdálenosti je metro Dejvická a další spoje autobusů a tramvají. V dostupnosti je i letiště Václava Havla Praha a výborné napojení na městský i Pražský okruh.


Občanská vybavenost - široké možnosti nakupování, restaurace, pekárny, nespočet krásných kaváren, banky, divadla, poliklinika, fitness, pár minut od domu se konají jedny z největších farmářských trhů v Praze, kde najdete i street food zonu. A tato čtvrť nabízí mnohem, mnohem víc...


Školy a školky - ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek ať už státních či soukromých, v blízkosti najdeme i několik prestižních škol včetně mezinárodních, v těsné blízkosti je také univerzitní kampus ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty a Národní technická knihovna. V ulici se nachází Green Tree Preschool & Academy.


Lokalita - v zahradách Pražského hradu jste do 15 minut chůzí, jedná se o rezidenční čvrť , která je oblíbená díky své poloze a široké občanské vybavenosti v kombinaci s výbornou dostupností do centra a množstvím zeleně. V blízkosti je také Královská obora Stromovka (park je udržován ve stylu anglického parku), kde můžete navštívit nově Šlechtovu restauraci, původně barokní letohrádek ze 17. století byl reprezentativním panským sídlem, jež se stal dokonce svědkem císařské korunovační slavnosti Františka, tyto unikátní prostory prošly rekonstrukcí, otevřeny v létě 2022.

Jen dva kilometry od domu se rozkládá přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších a nejkrásnějších rekreačních oblastí Prahy, kde najdeme vysoké skály, divoké „horské“ bystřiny, krásně zelené louky, koupaliště s průzračně čistou vodou, vyhlídky, horolezecké terény i zahradní restaurace.Třída energetické náročnosti: E


Cena: 6.600.000 Kč

Velikost bytu: 2+1 Druh budovy: cihlová Forma vlastnictví: osobní Patro: 2. Výtah: ano Sklep: ano Plocha bytu: cca 50 m²

Zaujala vás tato nabídka?