top of page
Modrotisk

Exkluzivní byt 2+kk s terasou, 130 m², Praha 5 Hřebenky

uzavřená rezidence s nenapodobitelnou atmosférou

Druh nabídky

Prodej

Typ nemovitosti

Byt

REZERVACE

Cena

REZERVACE. Nabízíme jedinečný byt v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy. Jedná se o byt 2+kk s terasou, který vznikl úpravami z dispozice 3+kk. K bytu náleží vlastní parkovací stání pod uzavřením. V roce 2016 prošel byt velice nadstandardní rekonstrukcí a úpravami, které mimo jiné zahrnovaly položení dubových podlah, rekonstrukci koupelny za použití prémiových značek jako je Villeroy Boch nebo Laufen, osazení nových dveří včetně zárubní a klik, vybavení nadstandardní kuchyní ze 7 vrstvého laku HANÁK PREMIUM od f. Hanák Ateliéry včetně spotřebičů a další. Ve vybavení nechybí ani zabezpečovací systém. Byt má velkou terasu orientovanou na jih, která nabízí jak slunce, tak svou orientací dostatek soukromí, atmosféru pak umocňuje krása vzrostlých stromů přímo u terasy.


Rezidence, ve které se byt nachází má zajímavé architektonické pojetí, ale i prémiové provedení, jak interiérů, tak i exteriérů budovy. Areál tvoří uzavřený komplex čtyř budov s vnitřním atriem tvořící relaxační místo pro obyvatele rezidence a je střežen kamerovým systémem. Sousedí s volně přístupným parkem kolem novorenesančního objektu. V blízkosti se nachází park Klamovka, Strahovský stadion a v docházkové vzdálenosti jsou i Petřínské sady či sportovně relaxační park Ladronka.


Široké možnosti nakupování a zábavy jsou vzdálené jen pár minut autem či MHD na Smíchově, kde jsou restaurace, obchody, kluby, banky, pětihvězdičkové obchodní centrum NOVÝ SMÍCHOV a další. Lokalita nabízí vše co si můžete přát od parků, zeleně, klidu přes pár minut vzdálené vyžití a tepujícího centra Prahy, to je kouzlo oblasti Hřebenky na Praze 5, která patří mezi nejžádanější lokality hlavního města Prahy.


Vybavení a zařízení bytu – podlahy dub, kuchyňská linka Hanák Ateliéry – vestavné spotřebiče AEG (myčka, trouba, sklokeramická varná deska), lednice s mrazákem AEG, pracovní deska umělý kámen Technistone, vstupní dveře bezpečnostní, vybavení koupelny, obklady a dlažby zn. Villeroy Boch a Laufen.


Dostupnost – zastávka MHD je vzdálena cca 6 minut chůze, výhodné napojení na Městský okruh a dostupnost na letiště Václava Havla Praha.


Občanská vybavenost – směrem na Smíchov v ulici Vrchlického, pouhé 4 minuty autem jsou potraviny Lidl, na Smíchově vzdáleném 10 minut najdete nejen široké možnosti nakupování a zábavy, restaurace, banky, kavárny, ale i Smíchovské nábřeží, které nabízí mnoho. Na druhou stranu na Vypich jste za 12 minut u velkých potravin Kaufland.

V lokalitě je také na výběr z několika školek a škol, a to i prestižních mezinárodních.


Rezidence - celý objekt, někdejší klášter sester karmelitek svaté Terezie, byl postaven v 17. století. Kolem roku 1800 došlo k zásadní přestavbě a nynější vzhled je odrazem pozdně barokních úprav z počátku 19. století, které byly zachované. Na podzim roku 2015 byl objekt zkolaudován s výraznou rekonstrukcí a dostavbou romantického podkroví.


Parky, zeleň a sportovní vyžití – park Klamovka, Ladronka nebo Petřínské sady, můžete si vybrat… místo se nachází mezi těmito třemi známými parky, park Klamovka nabízí odpočinek, relaxaci nebo příjemnou zahradní restauraci, park Ladronka je pak známý jako sportovně rekreační velmi oblíbený areál a Petřínské sady asi není třeba dlouze představovat, nabízí úžasnou atmosféru ve svahu s růžovými záhony, ovocnými sady, lanovou dráhou a rozhlednou nebo třeba vyhlídkovou terasou či Kinského zahradu – upravenou anglickou zahradu na kopci s propracovaným řeckokatolickým kostelem a výhledem na Prahu, dále hvězdárnu se třemi kupolemi k celodennímu sledování hvězd.


Druh budovy: cihlová

Forma vlastnictví: osobní

Patro: 1.

Plocha bytu: 99,9m² + 24 m² terasa + sklep + vlastní parkovací stání (celkem 139 m²)

Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page