top of page
Modrotisk

Bytový dům, Praha 6

4 bytové jednotky, možnost rozšíření

Druh nabídky

Prodej

Typ nemovitosti

Dům

33.500.000 Kč

Cena

Nabízíme bytový dům o celkové stávající užitné ploše cca 419 m² + možnost rozšíření o bytové či nebytové prostory o výměře cca 85 m², které mají samostatný přívod elektřiny. Dům prošel rekonstrukcí v roce 2018, má 4 samostatné bytové jednotky o užitné ploše celkem cca 350 m² s dispozicí 1x 2+KK, 2x 3+KK a 1x 3+KK + terasy, dále společné venkovní prostory 33,5 m², společnou terasu, 7,7 m² venkovní terasu, společné prostory další 14,2m², 4,4 m² sklad pro údržbu, 8,8 m² venkovní chodbu.

Lokalita – výborná občanská vybavenost, perfektní dostupnost a spoustu zeleně. V těsné blízkosti nabízené nemovitosti najdete přírodní památku oboru Hvězda, která láká k procházkám, sportu a relaxaci. Obora je v každém ročním období velmi působivá. Jen o kousek dále se rozkládá přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků. Tato rozlehlá lesní oblast působí jako oáza v ruchu velkoměsta a každého návštěvníka překvapí nečekanou přírodní scenérií. Krajina Divoké Šárky je velmi krásná a romantická a těžko lze uvěřit, že je součástí velkoměsta.


Doprava - metro Petřiny se nachází 15 minut MHD od domu, autobusová zastávka je 4 minuty chůzí. Výborná dostupnost je také autem v napojení na městský i Pražský okruh, letiště Václava Havla Praha je vzdálené 9 minut autem.


Občanská vybavenost – v docházkové vzdálenosti je například tenisový klub, potraviny, restaurace. Další možnosti zábavy a nakupování najdete v nedalekém obchodním centru OC Šestka, veškerá občanská vybavenost je také na Petřinách (Billa, restaurace, Pošta, lékárna, banky, obchody a další). Pouhých 10 minut autem se nachází nejkrásnější nákupní centrum v České republice, kde najdete v designovém interiéru stylizovaném do ulic Staré Prahy více než 70 obchodů a 200 prémiových značek s celoročními slevami 30 až 70 %.


Školy a školky – ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek státních i soukromých, uměleckých či prestižních škol včetně mezinárodních. 4 minuty autem je dostupná Prague British International School - Vlastina campus.


Zastavěná plocha a nádvoří: 419 m² Plyn: ano

Elektroinstalace: 230/400 V Kanalizace: ano Voda: vodovod Topení: ÚT plynové


PENB: E

 

Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page