top of page
Modrotisk

Jedinečná a unikátní nabídka na Praze 6

Stavební pozemek a zrekonstruovaný bytový dům

Druh nabídky

Prodej

Typ nemovitosti

Dům, Pozemek, Ostatní

Cena

Podrobnější informace a fotogalerii objektu naleznete ZDE

Nabídka zahrnuje prodej bytového domu o celkové rozloze 429 m² a na něj navazujícího stavebního pozemku 1 745 m² v jedné z nejžádanějších městských částí, na Praze 6 – Ruzyni.

Bytový dům je po rekonstrukci v roce 2018 a jsou zde 4 samostatné bytové jednotky o obytné ploše celkem cca 337 m², společné vnitřní prostory 24,3m² (kolárna, chodba, technická místnost, sklad), společné venkovní prostory 33,5m², společná terasa; 7,7m² průjezd, společné prostory další 14,2m², terasa, 4,4m² sklad pro údržbu, 8,8m² venkovní chodba. Dispozice bytů: 1x 2+kk, 2x 3+kk a 1x 3+kk s terasami.


Stavební pozemek je rovinný, celková rozloha 1 745 m² nabízí mnoho variant využití, a to jak k bydlení, tak k podnikání. Dle územního plánu se nachází v území SV – všeobecně smíšené a dává tak nepřeberné možnosti realizací polyfunkčních staveb nebo kombinaci monofunkčních staveb pro bydlení, obchod, administrativu, kulturu, veřejné vybaveni, sport a služby. Na pozemku je nyní několik staveb a kůlen bez č.p..


Lokalita Praha 6 je jednou z nejvyhledávanějších městských částí. Snoubí se zde výborná občanská vybavenost, perfektní dostupnost a spoustu zeleně. V lokalitě najdeme několik prestižních škol včetně mezinárodních, letiště Václava Havla Praha, napojení na městský i Pražský okruh, železniční trať, kterou se pohodlně a bez dopravních omezení dostanete do samého centra Prahy na Masarykovo nádraží.


V těsné blízkosti nabízených nemovitostí najdete přírodní památku oboru Hvězda. Návštěvníky do obory láká dozajista především les, možnost procházet se a sportovat pod tak starými a mohutnými stromy, jaké jsou v takovém počtu málokde k vidění a které vytvářejí v každém ročním období velmi útěšné a působivé prostředí. Jen o kousek dále se rozkládá přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků. Tato rozlehlá lesní oblast působí jako oáza v ruchu velkoměsta a každého návštěvníka překvapí nečekanou přírodní scenérií. Krajina Divoké Šárky je velmi krásná a romantická a těžko lze uvěřit, že je součástí velkoměsta.


Občanská vybavenost je v lokalitě opravdu široká, v docházkové vzdálenosti je například tenisový klub, potraviny, restaurace, další možnosti zábavy a nakupování v OC Šestka, která je vzdálená pár minut, veškerá občanská vybavenost je také na Petřinách (Billa, restaurace, Pošta, lékárna, banky, obchody a další). Pouhých 10 minut autem se nachází nejkrásnější nákupní centrum v České republice, kde najdete v designovém interiéru stylizovaném do ulic Staré Prahy více než 70 obchodů a 200 prémiových značek s celoročními slevami 30 až 70 %. A nákupy to v tomto krásném centru nekončí, toto centrum nabízí světový unikát Dinosauria Museum.


PENB: E


Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page