top of page
Modrotisk

Mezonetový byt 3+kk s dvěma terasami, 123 m2 + garážové stání

Rezidence Rubeška

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

30.000 Kč

Cena

Nezařízený krásný mezonetový byt 3+kk o podlahové ploše bytu 103 m2 + dvě terasy o celkové rozloze 20 m2. Jedná se o nadstandardní novostavbu z roku 2004, která nabízí nejen velmi pěknou architekturu, ale i nadstandardní služby jako je recepce 24 hod. denně či kamerový systém. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, podlahy jsou dřevěné, v koupelnách dlažba. Byt nabízí mnoho úložných prostor, velké vestavěné skříně v předsíni, šatní skříně v chodbě. Byt je nejen prostorný, ale má i výbornou dispozici, dvě terasy a dvě koupelny. Orientace jedné z teras je do vnitrobloku s výhledem do zeleně, druhá terasa je orientovaná do ulice Podnádražní a je vybavena venkovní roletou. K bytu náleží garážové stání pod uzavřením. Místo má výbornou občanskou vybavenost (nákupní centrum Galerie Fénix a Galerie Harfa, Lidl, školy, školky, banky, Pošta a další). Výborná je také dostupnost, a to jak autem, tak MHD, stanice metra Vysočanská se nachází 500 m od domu.


Vybavení a zařízení bytu – kuchyňská linka se spotřebiči, v předsíni a chodbě velká vestavěná šatní skříň.


Dostupnost – ve vzdálenosti 500 m od domu metro B Vysočanská a další spoje autobusů a tramvají. Blízká pěší návaznost na Sokolovskou třídu, na stanice MHD metro trasy B Vysočanská a Českomoravská  a železniční stanici Praha – Vysočany, budoucí stanici městské rychlodráhy, zaručují výborné a rychlé spojení jak s centrem Prahy, tak s příměstskými oblastmi Prahy.


Občanská vybavenost – v lokalitě jsou široké možnosti nakupování, obchůdky, restaurace, kavárny, Pošta, Lidl. Další možnosti nakupování a zábavy jsou v moderním nákupním centru Fenix se 70-ti obchody, fitnessem a restauracemi, které se nachází 400 m od domu https://www.ncfenix.cz/


Školy a školky – ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek a také Anglické gymnázium The English College in Prague https://www.englishcollege.cz/.


Lokalita – je velmi žádaná díky své poloze v blízkosti zeleně v kombinaci s kompletní občanskou vybaveností a dostupností. Nachází se v těsné blízkosti krásného parku Podvinní https://www.kudyznudy.cz/aktivity/park-podvini-ve-vysocanech Dále se po dřevěném můstku dostanete přes Rokytku k navazujícímu zelenému pásu kolem Rokytky, vedoucímu až k Thomayerovým sadům při serpentině Vltavy. Parkem je vedena  značená cyklostezka.


Cena: 30.000,– Kč/měs. + poplatky 9.000,-- Kč


Druh budovy: cihlová

Forma vlastnictví: osobní

Patroí: 4. a 5.

Plocha bytu: 103 m² + 20 m2 terasy (10 m2 + 10 m2)


Energetický štítek uvádíme dle zákona: C

Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page