Modrotisk

Pronájem bytu 1+kk, 37.5 m² s terasou 25 m², Praha 8 Čimice

Po rekonstrukci, cihlový dům

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

PRONAJATO

Cena

PRONAJATO. Nabízíme krásný, prostorný a světlý byt s velkou terasou a výhledem do zeleně. Nachází se v řadovém rodinném domě o 4 samostatných bytových jednotkách v klidné ulici usazen do zahrady.


Vybavení bytu - kuchyňská linka s varnou deskou, v koupelně pračka se sušičkou. Po dohodě se stávající nájemkyní je možné odkoupit část zařízení, které je ještě v záruce (lednice s mrazákem, sedací souprava, horkovzdušná kompaktní trouba).


Dostupnost - výborná, MHD i autem, zastávka autobusu 3 min. od domu, do 15 minut metro Kobylisy. Autem se dostanete za pár minut na severojižní magistrálu, výborná je i dostupnost v napojení na Pražský a Městský okruh a navazující tunelový komplex Blanka.


Občanská vybavenost - Albert a Lidl v docházkové vzdálenosti, dále je v lokalitě obchodní centrum Krakov, restaurace, Aquacentrum Šutka, tenisový klub a další.


Lokalita - v těsné blízkosti Čimického háje, navazujícího Ďáblického háje a nedaleko Draháňského údolí, lokalitu ze tří stran obklopuje zeleň. Čimickým i Ďáblickým hájem prochází dvě turistické stezky a oba lesy se dají také pohodlně projet na kole. Unikněte tedy stresu velkoměsta, odpočiňte si, sportujte a relaxujte. V Ďáblickém háji jsou například umístěny fitness prvky, piknikové místo s ohništěm a z vyhlídky u Ďáblické hvězdárny je jeden z nejhezčích výhledů v Praze a za dobré viditelnosti je možné dohlédnout až na Krkonoše.


Cena: 12.500,– Kč/měs. + poplatky 3.500,– Kč/měs.PRONAJATO.

Velikost bytu: 1+kk Druh budovy: cihlová Číslo podlaží: 2. Plocha bytu: 37,5 m² Plocha terasy: 25 m²

Zaujala vás tato nabídka?