top of page
Modrotisk

Pronájem bytu 1+1 (2+kk), Praha 6

Rezidenční čtvrť Dejvice

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

12.000 Kč

Cena

PRONAJATO. Byt se nachází v cihlovém domě 300m od metra Dejvická. Jedná se o klasický byt 1+1 v 1. podlaží s orientací do vnitrobloku i do ulice. V pokoji jsou zachované původní dubové parkety. Lokalita nabízí opravdu vše - široké možnosti nakupování a zábavy, parky, dostupnost a veškerou občanskou vybavenost. Možnost rezidenčního parkování u domu.


Vybavení a zařízení bytu – kuchyň vybavena starší kuchyňskou linkou a samostatně stojící troubou se sporákem. V předsíni je komora, která může sloužit jako spíž. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, vytápění je plynové podokenní WAW, tkz. vafky, kdy hlavní výhodou tohoto topidla je bezesporu jeho rychlost vytápění.


Dostupnost - v docházkové vzdálenosti jen pár minut chůzí je metro Dejvická a další spoje autobusů a tramvají. V dostupnosti je i letiště Václava Havla Praha a výborné napojení na městský i Pražský okruh.


Občanská vybavenost - široké možnosti nakupování, Pošta, restaurace, pekárny, nespočet krásných kaváren, banky, divadla, poliklinika, fitness, pár minut od domu se konají jedny z největších farmářských trhů v Praze, kde najdete i street food zonu. A tato čtvrť nabízí mnohem, mnohem víc...


Školy - ve čtvrti je na výběr z několika škol ať už státních či soukromých, v blízkosti najdeme i několik prestižních škol včetně mezinárodních, v těsné blízkosti je také univerzitní kampus ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty a Národní technická knihovna.


Lokalita - v zahradách Pražského hradu jste za 10 minut chůzí, jedná se o rezidenční čvrť , která je oblíbená díky své poloze a široké občanské vybavenosti v kombinaci s výbornou dostupností do centra a množstvím zeleně. V blízkosti je také Královská obora Stromovka (park je udržován ve stylu anglického parku), kde můžete navštívit nově Šlechtovu restauraci, původně barokní letohrádek ze 17. století byl reprezentativním panským sídlem, jež se stal dokonce svědkem císařské korunovační slavnosti Františka, tyto unikátní prostory prošly rekonstrukcí, otevřeny v létě 2022.

Nedaleko od domu se rozkládá i přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších a nejkrásnějších rekreačních oblastí Prahy, kde najdeme vysoké skály, divoké „horské“ bystřiny, krásně zelené louky, koupaliště s průzračně čistou vodou, vyhlídky, horolezecké terény i zahradní restaurace.


Třída energetické náročnosti: čekáme na dodání


Cena: 12.000 Kč + 800 Kč poplatky/1 osoba + elektřina a plyn


Velikost bytu: 1+1

Druh budovy: cihlová

Forma vlastnictví: osobní

Podlaží: 1..

Plocha bytu: 39,81 m²Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page