Modrotisk

Pronájem bytu 1+1, 36 m² Praha 6

Činžovní vila z roku 1932

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

12.500 Kč

Cena

Velmi pěkný byt s příjemnou atmosférou a zachovanými původními prvky nacházející se v prvorepublikové vile. Tento byt je nezaměnitelný a stylový. Umístěný v 1. podlaží s orientací do dvora a zahrady, kterou je možné využít k posezení, v místě mezi prestižními čtvrtěmi jako je Hanspaulka, Střešovice a Ořechovka, v blízkosti "M" Bořislavka a moderního nákupního centra. Veškerá občanská vybavenost a výborná dostupnost je v této lokalitě samozřejmostí.


Dostupnost - ve vzdálenosti 600 m od domu metro Bořislavka a další spoje autobusů a tramvají.

Občanská vybavenost – BOŘISLAVKA CENTRUM, obchodní a kancelářský komplex, který obsahuje unikátní mix odpočinkových zón, zeleně, společenských a obchodních prostor. https://borislavka-centrum.cz/ "9 875 m² obchodů, restaurací a kaváren, které plynule přecházejí do terasových zahrad. Dech beroucí, veřejně přístupné atrium mezi budovami s průchozím epifytem vystupujícím z vodní hladiny prezentuje filozofii udržitelnosti a přístup investora k odpovědnosti vůči životnímu prostředí." V centru jsou nejen obchody, kavárny, bistra, restaurace, relaxační a vodní plochy, ale i vestibul metra A. To vše jen pár minut chůzí od domu. Dále je v lokalitě poliklinika a centrum relaxace http://www.cordeus.cz/, Pošta, zimní stadion Hvězda, obchůdky a kavárny. Další možnosti nakupování a zábavy jsou jen pár zastávek tramvají či zastávku metrem v lokalitě kolem Vítězného náměstí, kde jsou obchody, restaurace, pekárny, nespočet krásných kaváren, banky, divadla, poliklinika, fitness a jedny z největších farmářských trhů v Praze, kde najdete i street food zonu.

Školy a školky – Praha 6 nabízí výběr z mnoha škol a školek včetně soukromých či mezinárodních a také univerzitní kampus, ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty.

Lokalita -  je velmi žádaná díky své poloze v blízkosti zeleně a parků, možnosti sportovního vyžití (rekreační území Divoké Šárka 10 minut) v kombinaci s výbornou dostupností do centra a na letiště Václava Havla Praha a vynikající občanské vybavenosti.

Vybavení a zařízení bytu - kuchyňská linka s vestavěnou sklokeramickou deskou (dvouplotýnka), kompaktní trouba. V koupelně pračka na 3,5kg, velké zrcadlo a topný žebřík. V pokoji šatní skříň. V předsini předsíňová stěna s botníkem. Internet.


K bytu náleží sklep.


Byt je k nastěhování od 1.1.2023.


Cena: 12.500,– Kč/měs. + 2.500,- Kč poplatky + elektřina


Druh budovy: cihlová Forma vlastnictví: osobní Číslo podlaží: 1. Plocha bytu: 36 m²

Zaujala vás tato nabídka?