top of page
Modrotisk

Pronájem bytu 2+1, 81 m², Praha 6

Činžovní vila z roku 1932

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

20.000 Kč

Cena

Prostorný, stylový a vzdušný byt dispozičně řešen jako 2+1 o rozloze 81 m² s velmi příjemnou atmosférou, kterou umocňují 3,3 metrů vysoké stropy. Na podlahách jsou dubové parkety, okna špaletová a výrazným prvkem tohoto bytu jsou prosklené dvoukřídlé dveře, které mohou spojit dva pokoje v jeden krásný 44 m² velký prostor. V bytě je velká šatna, kam lze umístit nejen police a stojany s oblečením, ale i  pračku se sušičkou. Šatna má okna a nabízí se tedy i možnost využít ji například na pracovnu. Do všech místností je vchod z centrální velké haly. Ke společnému užívání je malý balkon s přístupem z chodby domu. Nachází ve 2. podlaží cihlového činžovního domu, který nabízí příjemné rodinné bydlení. Byt se nabízí je nevybavený, pouze s kuchyňskou linkou. V blízkosti "M" Bořislavka a obchodní centrum, veškerá občanská vybavenost a výborná dostupnost. K nastěhování 1.3.2024.


Dostupnost - ve vzdálenosti 600 m od domu metro Bořislavka a další spoje autobusů a tramvají.


Občanská vybavenost – BOŘISLAVKA CENTRUM, obchodní a kancelářský komplex, který obsahuje unikátní mix odpočinkových zón, zeleně, společenských a obchodních prostor. V centru jsou nejen obchody, kavárny, bistra, restaurace, relaxační a vodní plochy, ale i vestibul metra A. To vše jen pár minut chůzí od domu. https://borislavka-centrum.cz/   "9 875 m² obchodů, restaurací a kaváren, které plynule přecházejí do terasových zahrad. Dech beroucí, veřejně přístupné atrium mezi budovami s průchozím epifytem vystupujícím z vodní hladiny prezentuje filozofii udržitelnosti a přístup investora k odpovědnosti vůči životnímu prostředí."

V lokalitě najdete také polikliniku a centrum relaxace http://www.cordeus.cz/, Poštu, zimní stadion Hvězda, obchůdky a kavárny. Další možnosti nakupování a zábavy jsou jen pár zastávek tramvají či zastávku metrem v lokalitě kolem Vítězného náměstí, kde jsou obchody, restaurace, pekárny, nespočet krásných kaváren, banky, divadla, poliklinika, fitness a jedny z největších farmářských trhů v Praze, kde najdete i street food zonu.

  

Školy a školky – Praha 6 nabízí výběr z mnoha škol a školek včetně soukromých či mezinárodních a také univerzitní kampus, ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty.


Lokalita -  je velmi žádaná díky své poloze v blízkosti zeleně a parků, možnosti sportovního vyžití (rekreační území Divoké Šárka 10 minut) v kombinaci s výbornou dostupností do centra a na letiště Václava Havla Praha a vynikající občanské vybavenosti.

  

Cena: 20.000,-- Kč/měs. + poplatky


Vratná kauce 40.000,-- Kč, neplatíte provizi.


Velikost bytu: 2+1

Druh budovy: cihlová

Forma vlastnictví: osobní

Patro: 1.

Plocha bytu: cca 81 m²

Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page