Modrotisk

Pronájem bytu 2+1, Praha 6, v těsné blízkosti Divoké Šárky

Stylově zařízený

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

20.000 Kč

Cena

Byt se nachází přímo u přírodní rezervace Divoká Šárka ve 2. podlaží cihlového domu s okny do klidné ulice. Dostupnost výborná, "M" Veleslavín 4 minuty MHD. Parkování bezproblémové. Vybavení a zařízení - byt je kompletně vybaven, stylový nábytek v obývacím pokoji, ložnice nabízí nejen dvoulúžko, ale i spoustu úložných prostor na míru, kuchyňská linka s veškerými spotřebiči, možnost zanechat i nádobí. V koupelně též úložné prostory a nová pračka se sušičkou. V každém pokoji, ale i kuchyni je k dispozici televize. V kuchyni je také rozkládací gauč pro případné přespání návštěvy (vše viz. fotografie). V bytě je komora a k bytu náleží i sklepní koje.

Dostupnost - velmi výhodná poloha s výbornou dostupností do cetra Prahy i na mezinárodní Letiště Václava Havla Praha. Ve vzdálenosti 150 m od domu jsou spoje autobusů na metro Veleslavín, na metro Anděl, na letiště Václava Havla a na Kladno či Slaný http://mapy.cz/zakladni?x=14.3246520&y=50.0925261&z=17&source=pubt&id=15301877

Tramvaj 500 m od domu http://mapy.cz/zakladni?x=14.3246520&y=50.0925261&z=17&source=pubt&id=15693521 Na konci roku 2023 bude dokončena i nová tramvajová trať se zastávkou cca 200 m od domu v ulici Vlastina „Nová trať nabídne obyvatelům přímé a kapacitní spojení nejen k metru, ale také k úřadům a zdravotnickým zařízením v Praze 6 a samozřejmě dále do centra.“ Díky stavbě tratě získá okolí novou urbanistickou podobu. Ve středu ulice Vlastina bude stromořadí, od něj k oběma okrajům zatravněná tramvajová trať, jízdní pruhy pro auta a místa pro podélné parkování.


Občanská vybavenost -  do 10 - ti minut chůzí se nachází OC Delta, která nabízí řadu obchodů a služeb občanské vybavenosti, další široké možnosti nakupování najdete v nedalekém nákupním centru OC Šestka. Pouhých 10 minut autem se nachází nejkrásnější nákupní centrum v České republice, kde najdete v designovém interiéru stylizovaném do ulic Staré Prahy více než 70 obchodů a 200 prémiových značek s celoročními slevami 30 až 70 %.

Lokalita - výborná občanská vybavenost, perfektní dostupnost a spoustu zeleně, napojení na městský i Pražský okruh. V lokalitě najdeme i několik prestižních škol včetně mezinárodních, 200 m od domu Prague British International School - Vlastina campus. Tato lokalita je velmi žádaná díky své poloze, možnosti sportovního vyžití v kombinaci s výbornou dostupností. V těsné blízkosti se nachází přírodní rezervace Divoká Šárka https://www.kudyznudy.cz/aktivity/divoka-sarka-oaza-v-ruchu-velkomesta, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků, krajina Divoké Šárky je velmi krásná a romantická a těžko lze uvěřit, že je součástí velkoměsta. V docházkové vzdálenosti je i velmi oblíbený lesopark Hvězda. místo dává možnost uniknout stresu velkoměsta, vybízí k relaxaci, sportu, cyklistice a procházkám.


Byt je k nastěhování od 1.2.2023.


Cena: 20.000,– Kč/měs. + 5.000,- Kč poplatky


Druh budovy: cihlová Forma vlastnictví: družstevní Číslo podlaží: 2. Plocha bytu: 67 m²

Zaujala vás tato nabídka?