Modrotisk

Pronájem bytu 2+1, Praha 6

Zařízený byt v samém centru Dejvic

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

14.500 Kč

Cena

REZERVACE. Byt se nachází v cihlovém domě pouhé 2 minuty od metra Dejvická. Dispozice bytu je velmi praktická s neprůchozími pokoji a výhledem do parku. Lokalita nabízí vše - široké možnosti nakupování a zábavy, parky, dostupnost a veškerou občanskou vybavenost. Bezproblémové rezidenční parkování u domu.


Vybavení a zařízení bytu – v kuchyni starší kuchyňská linka, jídelní stůl, židle, kompaktní přenosná trouba s el. sporákem, pračka, malá lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí. V pokojích jsou šatní skříně, 2x pracovní stůl, židle, 2x jednolůžko, věšák, komoda/noční stolek, 2x konferenční stolek. V předsíni botník a zrcadlo.


Dostupnost - v docházkové vzdálenosti metro Dejvická a další spoje autobusů a tramvají.


Občanská vybavenost - široké možnosti nakupování, restaurace, banky, divadla http://www.dejvickedivadlo.cz/, http://www.semafor.cz/, http://www.spejbl-hurvinek.cz/, poliklinika, fitness http://www.fitness-podbaba.cz/ a další a další.


Školy a školky - ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek ať už státních či soukromých, v těsné blízkosti je také univerzitní kampus ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty - fakulta strojní, fakulta elektrotechnická, fakulta informačních technologií, fakulta stavební a fakulta architektury, dále budovy VŠCHT, bohoslovecký seminář, Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy a Národní technická knihovna.


Lokalita - je velmi žádaná díky své poloze a široké občanské vybavenosti v kombinaci s výbornou dostupností do centra. V blízkosti je také velmi oblíbený park Stromovka (park je udržován ve stylu anglického parku).


Třída energetické náročnosti: E


Cena: 14.500,– Kč/měs. + poplatky 3.500,– Kč/měs. + elektřina

Velikost bytu: 2+1 Druh budovy: cihlová Forma vlastnictví: osobní Patro: 2. Plocha bytu: cca 50 m²

Zaujala vás tato nabídka?