top of page
Modrotisk

Pronájem bytu 2+kk s balkonem a garážovým stáním

Novostavba v rezidenci "Višňovka", Horoměřice

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

18.500 Kč

Cena

Nabízíme zcela nový nadstandardní byt s garážovým stáním, sklepem a balkonem. Nachází se ve velmi zdařilém projektu šesti bytových domů, které mají společný park. Leží na hranici hl. města Prahy, v sousedství lesa a Prahy 6 s výbornou dostupností.


Vybavení a zařízení bytu – kuchyň od f. Hanák Ateliéry, vestavěné spotřebiče včetně pračky. Podlahy jsou dřevěné, třívrstvé - dub. Po dohodě je možné v rámci ceny byt z části dozařídit dle dohody.


Dostupnost – výborná, a to jak autobusem, tak autem. Metro Bořislavka je vzdálené cca 10 minut nebo do samého centra Prahy se dostanete za 25 minut. Výborná dostupnost je také na letiště Václava Havla Praha.


Občanská vybavenost – obec Horoměřice má jak mateřskou školu, základní školu, zdravotní středisko, lékárnu, poštu, knihovnu, tak i sportoviště a mnoho obchodů a restaurací. Lidl 5 minut autem. Široké možnosti nakupování a zábavy nabídne Premium Outlet Prague Airport nejkrásnější nákupní centrum v České republice, kde najdete v designovém interiéru stylizovaném do ulic Staré Prahy více než 70 obchodů a 200 prémiových značek s celoročními slevami 30 až 70 %, který je vzdálen pár minut autem. Další možnosti nakupování najdete v nedalekém nákupním centru OC Šestka.


Lokalita – velmi výhodná poloha s dostupností do Prahy a v místě se spoustou zeleně. V lese jste za pár minut, krásnou procházkou dojdete např. do stylové restaurace Kopanský mlýn. Nedaleko se rozkládá Divoká Šárka https://www.kudyznudy.cz/aktivity/divoka-sarka-oaza-v-ruchu-velkomesta, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků, krajina Divoké Šárky je velmi krásná a romantická.

V lokalitě je nejen mnoho možností procházek, sportovního vyžití a relaxace, ale i cyklostezky, kdy na kole dojedete například až na hrad Okoř.

Můžete projet na kole či projít nedalekým malebným Tichým údolím po proudu potoka až do Roztok, procházkou přes Žalov pak budete mít krásnou vyhlídku na Prahu, ale na druhé straně i na Říp a Ještěd.


Cena: 18.000,– Kč/měs. + poplatky cca 2.500,-- Kč (poplatky upřesníme dle počtu osob)


Druh budovy: cihlová Forma vlastnictví: osobní Podlaží: 2.

Výtah: ano Plocha bytu: 38,4 m²

Balkon: 5,8 m²


Energetický štítek uvádíme dle zákona: BZaujala vás tato nabídka?

bottom of page