top of page
Modrotisk

Rodinný dům 6+kk o rozloze 206 m² se zahradou a bazénem

Žádaná lokalita Dolní Břežany

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Dům

35.000 Kč

Cena

PRONAJATO. Krásný a prostorný dům s velkou zahradou ve velmi žádané lokalitě Dolní Břežany - Praha západ. Dispozice 6+kk v jednom podlaží nabízí velký prostor a výborné dispoziční uspořádání. V domě, který je kompletně zateplený najdete obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, pět pokojů, 2x koupelnu, šatnu a technickou místnost. Kuchyň je vybavena spotřebiči, vytápění domu zajišťuje plynový kotel a pro zpříjemnění chladných večerů slouží krb s litinovou krbovou vložkou. Na udržované zahradě je k dispozici bazén včetně filtrace a veškeré technologie. Dům se nachází na klidném místě staré zástavby, ale jen pár kroků od centra s veškerou občanskou vybaveností. Výborná dostupnost, místo, které nabízí vše pro kvalitní bydlení v krásné obci na hranici Prahy. Parkování na pozemku.


Vybavení a zařízení - plastová okna, bezpečnostní dveře, kvalitní vybavení koupelen, dřevěné podlahy, kuchyňská linka s vestavěnou plynovou varnou deskou, troubou a digestoří, nová myčka, lednice s mrazákem, jídelní stůl a židle, krb s krbovou vložkou. V předsíni a pokoji šatní skříně. Šatna s vestavěnými skříněmi. Na zahradě bazén. V domě zavedeno O2 s možností vysokorychlostního internetu.


Dostupnost - Dolní Břežany nabízí snadnou a velmi rychlou dostupnost do centra Prahy. Autobusová zastávka se čtyřmi linkami autobusu v docházkové vzdálenosti. Výborná dostupnost autem v napojení na městský i Pražský okruh, na letiště Václava Havla Praha 25 minut.


Školy a školky - škola, školka, soukromá anglická školka


Občanská vybavenost -  v místě je veškerá občanská vybavenost, poliklinika - lékaři i lékaři specialisté, škola, školka, Pošta, pekárna, obchody a obchůdky, Tesco, kvalitní restaurace a další. Na náměstí se pořádají Farmářské trhy. V obci je mimo jiné pivovar s restaurací https://www.olivuvpivovar.cz/cs/kontakt, kvalitní pizzerie https://www.periferierestaurant.cz/, cukrárna, kavárna, plavecký bazén, fotbalové hřiště, sportoviště, tělocvična. Kousek od domu je velký park (šest hektarů rozsáhlý park, autorem projektu je zahradní architekt Zdeněk Sendler, který se inspiroval historií spojenou s keltskými oppidy. Naleznete zde tak rozmístěné kamenné kvádry, dřevěné trámy nebo keltský kříž. Součástí zeleně jsou dvě vodní plochy nebo dvě dětská hřiště) a na něj navazuje Mlynářský park, v tomto parku naleznete Mlynářský rybník, dětské hřiště a skatepark. Ten pak plynule navazuje na Břežanské údolí.

Za zmínku stojí také renesanční zámek s přilehlým zámeckým parkem a restaurací se špičkovou gastronomií https://www.clarafutura.cz/

V lokalitě je dále: LASEROVÁ CENTRA HILASE A ELI BEAMLINES Sportovní hala - jedná se o největší investiční akci obce, veřejnosti slouží na rekreační sport. Velkorysé prostory této unikátní budovy umožňují její využití pro pořádání různorodých akcí.

https://www.dolnibrezany.cz/sportovni%2Dhala/ds-1371/p1=16594

Cyklotrasy - v oblasti je vybudováno několik cyklistických okruhů, které jsou napojeny či připraveny na napojení na pražskou a celostátní síť cyklostezek. Postupně se upravují povrchy jednotlivých tras a budují se odpočinková místa.

Turistické trasy - Dolní Břežany jsou atraktivní oblastí pro příměstskou turistiku. Turisté a sportovci z SK Olympie Dolní Břežany pořádají např. turistický pochod Keltskou stopou. Jednotlivé trasy pochodu vedou lesnatou krajinou kolem hradiště na Závisti, přes naučnou stezku Lhotecký okruh, krajinou podél břehů Vltavy, naučným okruhem přes Zvolskou Homoli. Cílem pořadatelů je ukázat krásná místa v okolí Dolních Břežan a dalších obcí regionu, zavést je do skrytých roklin a objevit pro ně malebné vyhlídky.

 

Tipy na výlety: https://www.dolnibrezany.cz/assets/File.ashx?id_org=2879&id_dokumenty=11905

Cyklo mapa: https://www.dolnibrezany.cz/assets/File.ashx?id_org=2879&id_dokumenty=11904


Dolní Břežany jsou držiteli řady ocenění za architekturu.


Cena: 35.000,–- Kč/měs. + poplatky, které se převádí na nájemníka domu

Nyní jsou aktuálně poplatky cca 10.000,-- Kč/měs. (plyn 5.000,-- , elektřina 3.000,--, voda 1.000,--, popelnice 300.--, internet 500.-- Kč).


Vratná kauce 70.000,-- Kč, provize 35.000,-- Kč


Velikost domu: 6+kk Umístění v obci: klidná část, ale jen pár kroků od centra Druh budovy: cihlová Počet podlaží: 1 Užitná plocha domu: cca 206 m² Zahrada: 618 Pozemek celkem: 825

Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page