Modrotisk

Byt u Rašínova nábřeží s výhledem na Mánes

Místo s nádechem historie a nezaměnitelným genius loci

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

15.000 Kč

Cena

Byt se nachází v historickém činžovním domě v samém centru Prahy s nádechem bohaté historie a původními architektonickými prvky. Hlavní prostor prosvětlují velká okna ze kterých můžete vidět Pražský hrad a Mánes. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost, výborná dostupnost, široké možnosti zábavy, nakupování i procházek po Náplavce na níž jsou galerie, restaurace, přístav a známé farmářské trhy. Rašínovo nábřeží je v současné době nejatraktivnější, nejceněnější a společensky nejživější prostor břehů řeky v centrální části Prahy. Poloha bytu je velice atraktivní a nachází se hned za známým Tančícím domem, který navrhl architekt Frank O. Gehry a Vlado Milunić. Jedná se o velmi světlý a prostorný byt o dispozici 1+kk, kdy kuchyň je umístěna mimo hlavní prostor, který zůstává zachován v celé své kráse. Koupelna je zcela nová a velice prostorná s nadstandardní rozlohou více jak 7 m².


Vybavení a zařízení bytu: nová kuchyňská linka se spotřebiči (plynový sporák, digestoř, elektrická trouba, myčka, malá lednice), která je umístěna mimo hlavní prostor v hale. Koupelna je vybavena velkou vanou se sprchovou zástěnou, umyvadlem, toaletou a zrcadlem (galerkou). Vytápění bytu zajišťuje vlastní etážové topení, ohřev vody bojlerem na noční (zlevněný) i denní proud.


Internet - do domu je zaveden optický kabel, který umožnuje velmi rychlé a vysokokapacitní připojení.

Lokalita: prestižní a atraktivní. Rašínovo nábřeží je pouhých 150 m od domu. Pořádají se zde různé akce, Farmářské trhy a naskýtá se zde mimo jiné i překrásný výhled na panorama Hradčan.

Dostupnost: několik spojů autobusu, tramvaje a metra "B" do 5 minut chůzí od domu (Jiráskovo náměstí, Palackého náměstí, Karlovo náměstí).

Občanská vybavenost: opravdu široké možnosti nakupování a zábavy přímo v lokalitě. Obchody, obchůdky, nejlepší restaurace, Farmářské trhy, galerie, kavárny a další a další. Pouhý kilometr jsou další možnosti nakupování a zábavy v pětihvězdičkovém obchodním centru Nový Smíchov. Možnost využití veřejných garáží, které jsou méně než 5 minut chůze od domu.


Cena: 15.000,– Kč/měs. + poplatky Druh budovy: cihlová Forma vlastnictví: družstevní Patro: 5. Plocha bytu: 55,34 m² Energetický štítek: ....... (na štítek čekáme)

Zaujala vás tato nabídka?