Modrotisk

Pronájem bytu s výhledem na Pražský hrad a Mánes

Místo s nádechem historie a nezaměnitelným genius loci

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

Cena

Byt se nachází v historickém činžovním domě v samém centru Prahy s nádechem bohaté historie a původními architektonickými prvky. Hlavní prostor prosvětlují velká okna ze kterých můžete vidět Pražský hrad a Mánes. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost, výborná dostupnost, široké možnosti zábavy, nakupování i procházek po Náplavce na níž jsou galerie, restaurace, přístav a známé farmářské trhy. Rašínovo nábřeží je v současné době nejatraktivnější, nejceněnější a společensky nejživější prostor břehů řeky v centrální části Prahy. Poloha bytu je velice atraktivní a nachází se hned za známým Tančícím domem, který navrhl architekt Frank O. Gehry a Vlado Milunić. Jedná se o velmi světlý a prostorný byt o dispozici 1+kk, kdy kuchyň je umístěna mimo hlavní prostor, který zůstává zachován v celé své kráse. Koupelna je zcela nová a velice prostorná.

Lokalita: prestižní a atraktivní. Rašínovo nábřeží je pouhých 150 m od domu. Pořádají se zde různé akce, Farmářské trhy a naskýtá se zde mimo jiné i překrásný výhled na panorama Hradčan.

Dostupnost: několik spojů autobusu a tramvaje pár minut chůzí od domu (Jiráskovo náměstí). Na metro Karlovo náměstí 5 minut chůzí.

Občanská vybavenost: opravdu široké možnosti nakupování a zábavy přímo v lokalitě. Obchody, obchůdky, nejlepší restaurace, Farmářské trhy, galerie, kavárny a další a další. Pouhý kilometr jsou další možnosti nakupování a zábavy v pětihvězdičkovém obchodním centru Nový Smíchov.

Druh budovy: cihlová Forma vlastnictví: družstevní Patro: 5. Plocha bytu: 55,34 m² Energetický štítek: ....... (na štítek čekáme)

Zaujala vás tato nabídka?