Modrotisk

Jedinečný pozemek o rozloze 2 668 m²

Zcela výjimečný pozemek na hranici Prahy 6

Druh nabídky

Prodej

Typ nemovitosti

Pozemek, Dům

PRODÁNO

Cena

Jedná se o zcela výjimečný pozemek na hranici hl. města Prahy. Součástí pozemku je nově vybudovaný rybník a zděná stavba rekreačního charakteru venkovského typu bez č.p. Místo je opravdu působivé, jedná se o území Tichého údolí a pozemek sousedí přímo s přírodní rezervací údolí Únětického potoka. Nejen v létě je pozemek až pohádkový. Obec je historicky i kulturně jednou z nejstarších osad v České republice a je známá nejen svými kulturními akcemi, ale i možností procházek a výbornou dostupností do Prahy, kam většina obyvatel obce dojíždí za prací.

Lokalita – velmi výhodná poloha s dostupností do Prahy a dostupností na mezinárodní Letiště Václava Havla Praha.

V lokalitě je mnoho možností procházek, sportovního vyžití a relaxace. Můžete projít malebným Tichým údolím po proudu potoka až do Roztok, procházkou přes Žalov pak budete mít krásnou vyhlídku na Prahu, ale na druhé straně i na Říp a Ještěd. Na kole dojedete například až na hrad Okoř.

Doprava a občanská vybavenost – 500 m od pozemku je zastávka autobusu č. 355, který vás doveze na metro Dejvická a autobus č. 359 do Horoměřic či na Suchdol. Autem na metro Bořislavka pouhých 13 minut, do samého centra Prahy se dostanete za 25 minut. Výborná dostupnost autem je také na letiště Václava Havla Praha, široké možnosti nakupování a zábavy nabídne Premium Outlet Prague Airport (nejkrásnější nákupní centrum v České republice).

V obci je knihovna, prodejna potravin, hostinec, vinný sklípek a hřiště. Je zde vybudován vodovod, kanalizace a plynofikace. Součástí jádra obce, které si dodnes udrželo původní barokní urbanistický rozvrh, je špejchar z roku 1752. Za zmínku stojí místní pivovar, který byl postaven v roce 1710. Součástí pivovaru je také pivovarská hospoda, která kromě poctivého piva vlastní výroby nabízí také skvělou českou kuchyni.

Školy a školky – v obci je škola do 5. stupně a školka

Zaujala vás tato nabídka?