Modrotisk

Prodej stavebního pozemku

Žádaná lokalita Praha 6

Druh nabídky

Prodej

Typ nemovitosti

Pozemek

NA DOTAZ

Cena

Nabízíme stavební pozemek v žádané lokalitě o celkové rozloze necelých 600 m². Dle územního plánu se nachází v území OB – B (čistě obytné). Navazuje na stávající i novou výstavbu, je rohový a rovinný obdélníkového tvaru cca 30 x 19 m.


Lokalita Praha 6 je jednou z nejvyhledávanějších městských částí. Snoubí se zde výborná občanská vybavenost, perfektní dostupnost se spoustou zeleně, řadou parků a lesoparků. V lokalitě najdeme několik prestižních škol včetně mezinárodních, letiště Václava Havla Praha, napojení na městský i Pražský okruh.


V blízkosti nabízené nemovitosti se rozkládá krásný les, protéká zde potok, který společně s hlubokým údolím dodává obci charakteristickou tvář. Nekonečné možnosti procházet se, relaxovat nebo sportovat. Místem vede také cyklostezka až do Okoře. Procházkou dojdete také do krásné restaurace s jízdárnou nebo do vyhledávané kavárničky.

Jen o kousek dále se rozkládá přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků. Tato rozlehlá lesní oblast každého návštěvníka překvapí nečekanou přírodní scenérií. Krajina Divoké Šárky je velmi krásná a romantická a těžko lze uvěřit, že je součástí velkoměsta.


Občanská vybavenost – v docházkové vzdálenosti jsou potraviny, dvě skvělé restaurace a sportovní klub či tenisové hřiště, pouhých 5 minut autem nebo autobusem se nachází nejkrásnější nákupní centrum v České republice, kde najdete v designovém interiéru stylizovaném do ulic Staré Prahy více než 70 obchodů a 200 prémiových značek s celoročními slevami 30 až 70 %. A nákupy to v tomto krásném centru nekončí, toto centrum nabízí světový unikát Dinosauria Museum nebo Majaland – největší krytý zábavní park v Česku. V místě najdeme také jezdeckou školu. Nedaleko jsou pak potraviny Albert, další široké možnosti nakupování a zábavy v OC Šestka vzdálené 7 minut autem.

Školy a školky – na výběr je z několika škol a školek, ať už státních, soukromých či mezinárodních, a to v dojezdové vzdálenosti do 10 ti minut od nemovitosti autem či autobusem. Za zmínku stojí International school of Prague – jediná mezinárodně akreditovaná škola v České republice nebo KinderGarten – Anglická školka. Za čtvrt hodiny autem jste v Dejvicích, kde je mimo jiné kompletní občanská vybavenost, ale také univerzitní kampus ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty a Národní technická knihovna.


Dostupnost za 10 minut autem nebo 15 minut autobusem jste na metru linky A, autobusová zastávka je pouhou minutu od pozemku.


Pro podrobné informace nás prosím kontaktujte.

Zaujala vás tato nabídka?