top of page
Modrotisk

Dvougenerační rodinný dům 6+2 s garáží a kůlnami

Buštěhrad, Středočeský kraj

Druh nabídky

Prodej

Typ nemovitosti

Dům

6.500.000 Kč

Cena

Samostatně stojící částečně podsklepený přízemní dům s volnou půdou o dispozici 6+2 a možností využití jako dvougenerační bydlení či dvě samostatné jednotky. Nemovitost je vhodná k rekonstrukci či úpravám a nabízí několik možností jak vytvořit zajímavé bydlení i pro velkou rodinu. Nemovitost má menší zahradu, která nabízí soukromí a předzahrádku do klidné ulice. Nachází se v žádané lokalitě jen 10 minut od Prahy. Původní dům je z roku 1928 a prošel úpravami se stávající dispozicí 4+1. Dva pokoje jsou v prostoru původní půdy, když zde je další prostor pro vybudování jednoho až dvou pokojů s příslušenstvím, v přízemí se nachází kuchyň, dva pokoje a koupelna s verandou, která vznikla přístavbou. V roce 1960 byla původní stavba rozšířena o přístavbu bytové jednotky s příslušenstvím, kde se najdete samostatnou jednotku k dnešnímu dni o dispozici 2+1 s koupelnou a WC, dále je součástí přístavby dílna a kůlna.

Dům i přístavby prošli částečnými stavebními úpravami i změnou dispozic. Celková užitná plocha je cca 165 m². V domě je zavedena voda, elektřina, kanalizace, plyn a internet O2. Vytápění původního domu zajišťuje plynový kotel umístěn ve sklepě, ohřev vody bojler umístěn v koupelně. Vytápění samostatné jednotky „přístavby“ zajišťují topidla WAW a teplou vodu zajišťuje též bojler.

Dále je na pozemku samostatně stojící garáž postavena v roce 1963 o užitné ploše cca 21 m². Na zadní štít garáže navazují stavby – kůlna a zahradní domek postaven v roce 1966. Celková zastavěná plocha garáže, kůlny a zahradního domku je 45 m². Pro vjezd do garáže slouží výklopná vrata. V garáži je montážní jáma, přívod světla zajišťuje velké dílenské okno. V garáži je zavedena elektřina 220 V a 380 V.


Lokalita a občanská vybavenost: Buštěhrad je menší městečko s malebným historickým jádrem a rybníky, kde najdete barokní zámek i zámeckou zahradu, pozdněgotický panský pivovar s pěti barokními kapličkami z 18. století nebo muzemum Oty Pavla a další pamětihodnosti (https://www.kudyznudy.cz/kam-pojedete/stredocesky-kraj/kladensko-slansko/bustehrad). Je to ale také rychle se rozvíjející město s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do Prahy. Obec leží 12 km severozápadně od Prahy 6, 22 km od samého centra Prahy a 5 km východně od Kladna. V obci je mateřská škola, základní škola, základní umělecká škola, Pošta, Rodinné centrum, Sokol a sportovní organizace. Dále ordinace praktických lékařů pro děti i dospělé, gynekologická a zubní ordinace a domov s pečovatelskou službou. Nechybí ani restaurace, kavárna či potraviny. Lokalita nabízí ušlechtilá vína i přírodní zajímavosti, které vyzívají k procházkám či výletům na kole.

Dostupnost:

Dopravní dostupnost autem do Prahy je cca 10 minut, velmi dobré spojení je i na Pražský okruh či Letiště Václava Havla Praha. Dostupnost MHD – zastávka několika spojů autobusů je 350 m od domu a směřuje na metro nádraží Veleslavín či Zličín.


DALŠÍ FOTOGRAFIE PRO VÁS PŘIPRAVUJEME, DŮM SE VYKLÍZÍ.Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page