Modrotisk

Pronájem bytu Statenice, Praha - západ

1+kk, 45 m², spaní v patře

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

11.000 Kč

Cena

Byt o dispozici 1+kk s rozlohou 45,17 m² a patrem na spaní. V bytě je dostatek úložného prostoru, komora/šatna s oknem, kuchyňská linka se spotřebiči včetně pračky. Pro spaní slouží podkrovní prostor a byt je velice dobře dispozičně řešen. Na patře jsou pouze 2 byty. Nachází se v cihlovém domě po rekonstrukci v blízkosti Prahy 6. Možnost parkování před domem.

Dostupnost – autobus cca 6 minut chůzí od domu, na „M“ Bořislavka je za 14 minut, autem jste např. v Dejvicích do 15-ti minut. Výborná dostupnost autem je také na letiště Václava Havla Praha.

Občanská vybavenost – ve Statenicích se nachází např. fotbalové a dětské hřiště, krásná kavárnička s výbornou pekárnou, restaurace Statenický mlýn i obchod se smíšeným zbožím a potravinami, jen kousek od domu je příjemné zahradnictví. Potraviny Lidl se nacházejí 6 minut autem. Široké možnosti nakupování a zábavy pak najdete v novém centru Bořislavka dostupné do 12 minut autem i autobusem. BOŘISLAVKA CENTRUM – LEED Gold je pre-certifikovaný obchodní a kancelářský komplex, který obsahuje unikátní mix odpočinkových zón, zeleně, společenských a obchodních prostor s čistou obchodní plochou 9 000 m2 https://www.borislavka.cz/. V centru jsou kavárny, restaurace, obchody, dm, Lidl, relaxační a vodní plochy, vstupy do obchodní pasáže i vestibulu metra A. Mnoho nakupování a zábavy nabídne i Premium Outlet Prague Airport (nejkrásnější nákupní centrum v České republice, kde najdete v designovém interiéru stylizovaném do ulic Staré Prahy více než 70 obchodů a 200 prémiových značek s celoročními slevami 30 až 70 %. A nákupy to v tomto krásném centru nekončí, toto centrum nabízí světový unikát Dinosauria Museum), je vzdálené 12 minut. Za zmínku stojí i nedaleký pivovar, který byl postaven v roce 1710. Součástí pivovaru je také pivovarská hospoda, která kromě poctivého piva vlastní výroby nabízí také skvělou českou kuchyni.


Lokalita - velmi výhodná poloha s dostupností do Prahy a dostupností na mezinárodní Letiště Václava Havla Praha. V lokalitě je mnoho možností procházek, sportovního vyžití a relaxace. Můžete projít malebným Tichým údolím po proudu potoka, minete několik rybníků z níchž dva jsou jen kousek od domu a dojdete až do Roztok, procházkou přes Žalov pak budete mít krásnou vyhlídku na Prahu, ale na druhé straně i na Říp a Ještěd. Na kole dojedete například až na hrad Okoř. Třída energetické náročnosti: G (nemáme k dispozici).


Byt je volný od 1.2.2023.


Cena: 11.000,– Kč/měs. + poplatky 3.000,– Kč/měs. + elektřina

Velikost bytu: 1+kk Druh budovy: cihlová Forma vlastnictví: osobní Číslo podlaží: 2. Plocha bytu: 45,17 m²

Zaujala vás tato nabídka?