top of page
Modrotisk

Pronájem bytu 2+1, 99 m², Praha 7 Holešovice

Funkcionalistický byt v lokalitě "Malý Berlín"

Druh nabídky

Pronájem

Typ nemovitosti

Byt

25.000 Kč

Cena


REZERVACE. Nabízíme velmi krásný funkcionalistický byt po rekonstrukci se zachovanými původními prvky. Jedná se o dispozici 2+1, kterou lze užívat jako 3+kk díky své velkorysé rozloze místností. V bytě je velice prostorná šatna s vestavěnými skříněmi. Z chodby je přístupná společná terasa. Nachází se v jedné z velmi žádaných lokalit, přezdívané Malý Berlín. Dům je situován v klidné ulici, kousek od Výstaviště, Veletržního paláce a jen pár minut chůzí od jednoho z nejkrásnějších parků Královské obory Stromovka. Lokalita je opravdu výjimečná – v blízkosti zeleně, s vynikající dostupností, kompletní občanskou vybaveností a nenahraditelnou atmosférou.


Vybavení a zařízení bytu – koupelna je vybavena jak prostorným sprchovým koutem, tak vanou, která je umístěna na celou šíři místnosti pod velkým oknem což dává prostoru velmi romantický nádech. V pokoji je velká rozkládací pohovka a TV stolek se skříňkami. Kuchyňská linka s vestavněnými spotřebiči a samostatně stojící lednicí s mrazákem. Zařízena je také pračkou. K dispozici je i malá sedačka a televize. V hale skříňka. Podlahy jsou původní dubové parkety v pokojích, v hale a kuchyni plovoucí laminátová podlaha. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Byt má vlastní plynový kotel. Vysokorychlostní internet a televizi.


Dostupnost – výborná, a to jak městskou hromadnou dopravou, tak autem či vlakem. Tramvajová zastávka mnoha spojů jen pár minut chůzí, napojení na Městský okruh a dostupnost na letiště Václava Havla Praha. Osm minut chůze stanice metra Vltavská nebo je možné využít i vlakového spojení 5 minut od domu.


Občanská vybavenost – doslova vše co si jen můžete přát … Lokalita je nesporně jednou z nejvyhledávanějších pražských lokalit, pro její jedinečný životní styl, galerie, umění, rozsáhlou občanskou vybavenost, sportovní vyžití, kulturní vyžití, mnoho kaváren, restaurací, obchůdků a obchodů, to vše v těsném sousedství. Za zmínku stojí i kino Oko (módní kino, kde se pravidelně promítají artové i kultovní filmy a pořádají speciální sezónní akce). Další možnosti možnosti nakupování a zábavy najdete v novém obchodním centru, které je vzdálené 5 minut chůzí https://www.centrumstromovka.cz/

„Národní galerie, Akademie výtvarných umění, DOX, Národní technické muzeum, Bio OKO nebo Jatka 78. Díky přítomnosti důležitých kulturních institucí a projektů jsou totiž Holešovice a Letná patrně nejvýznamnějším místem současné živé kultury v Praze s velkým množstvím galerií, divadel, kreativních studií, hudebních klubů a aktivních obyvatel. Projekt Art District 7 staví na již existujícím podhoubí s cílem vybudovat živou kulturní a kreativní čtvrť: „V Praze 7 je velmi silné kulturní prostředí. Naším cílem je podporovat přirozený rozvoj tohoto fenoménu a vytvářet vhodné podmínky pro to, aby naše městská část dokázala plnit roli kulturního centra Prahy.“ (zdroj: http://www.iprpraha.cz/artdistrict).

Školy a školky – v lokalitě je velký výběr škol, školek ať už státních či soukromých, obchodní akademie, Akademie výtvarných umění, gymnázium a další.


Parky, zeleň a sportovní vyžití – Stromovka ... jen pár kroků od domu, je to jeden z nejvýznamnějších přírodně krajinářských parků v Praze (park je udržován ve stylu anglického parku), kde můžete navštívit nově Šlechtovu restauraci, původně barokní letohrádek ze 17. století byl reprezentativním panským sídlem, jež se stal dokonce svědkem císařské korunovační slavnosti Františka, tyto unikátní prostory prošly rekonstrukcí, otevřeny v létě 2022. Vyskytuje se zde i velké množství exotických dřevin. Je tvořena soustavou travnatých a zalesněných ploch, které mají jak parkovou tak lesní podobu. Místo láká jak k procházkám, odpočinku a relaxaci tak i ke sportu. Letenské sady jsou nedaleko, je to druhý největší park, jeho poloha nabízí nejen výhled na řadu pražských památek a významných míst, jako jsou například Pražský hrad, Staré město a Petřín, ale je i velmi oblíbeným místem pro procházky a projížďky na kolečkových bruslích a skateboardu.


Cena: 25.000,– Kč/měs. + 7.811,- Kč poplatky


Druh budovy: cihlová Forma vlastnictví: osobní Patro: 4.

Výtah: ano Plocha bytu: 99,80 m²

Energetický štítek uvádíme dle zákona: E

Zaujala vás tato nabídka?

bottom of page