REALITY6 – realitní kancelář

Právní servis

Právní servis pro Reality6 zajišťuje renomovaná Advokátní kancelář Vácha a Kolář. Veškeré finanční prostředky (rezervace, kupní cena, atd..) našich klientů jsou uloženy do advokátní úschovy, pokud si samozřejmě nepřejí klienti úschovu jinou. Naše realitní kancelář má nárok na odměnu, až po uzavření celého obchodního případu.

JUDr. Aleš Kolář a JUDr. Lucie Kolářová

Advokátní kancelář Vácha a Kolář je společnou advokátní kanceláří poskytující široké spektrum právních služeb (z oblasti práva obchodního, občanského, rodinného, pracovního, autorského, trestního a dalších), jejímiž majiteli jsou advokáti JUDr. Přemysl Vácha a JUDr. Aleš Kolář.

www.vacha-kolar.cz

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2021 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.