REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6 Petřiny, prodej bytu 2+1 s lodžií

Byt se nachází ve velmi žádané lokalitě v panelovém domě z šedesátých let po kompletní revitalizaci. Dostupnost na metro Petřiny jsou pouhé 2 minuty chůzí, přes to je dům v klidné jednosměrné ulici. V lokalitě je samozřejmostí veškerá občanská vybavenost. Byt je po kompletní a opravdu velice náročné rekonstrukci v hodnotě více jak 1,5 mil. Má zasklenou lodžii vybavenou blackout žaluziemi, okna jsou opatřeny horizontálními žaluziemi ve všech místnostech, v obývacím pokoji pak i japonskými posuvnými stěnami zajišťující komfort a soukromí. Ložnice a kuchyně je orientována do parčíku s výhledem do zeleně.

Cena: 6.450.000,– Kč

Vybavení a zařízení bytu: kuchyňská linka Oresi včetně spotřebičů, velké vestavěné skříně na míru v předsíni a v pokoji. Bezpečnostní dveře, protipožární čidla + zabezpečovací systém Paradox, designové vypínače, nové radiátory, Internet a TV UPC nebo Pe3ny.net.

Rekonstrukce bytu:

 • Nové zděné jádro zn.Ytong
 • Stropní podhledy sádrokarton + vestavěné osvětlení
 • Nové elektrické rozvody
 • Nové štuky + designová tapeta
 • Kuchyně, chodba – designová dlažba ve vzoru dřeva, v koupelně a na WC dlažba, obklady mozaika
 • V ložnici a obývacím pokoji položena velmi kvalitní laminátová podlaha
 • Skleněná zástěna balkonu OPTIMI + stínění

Rekonstrukce domu (kompletní revitalizace):

 • Nová fasáda vč. zateplení
 • Nová střecha
 • Plastová okna
 • Stoupačky v plastu
 • Nové rozvody elektřiny ve společných prostorech
 • Kompletní rekonstrukce chodeb vč. sklepních prostorů (nadstandarní a velmi pěkné provedení)

Dostupnost – ve vzdálenosti 170 m od domu se nachází vstup do stanice metra „A“ Petřiny, 350 m od domu je zastávka tramvaje Sídliště Petřiny a autobusová zastávka s několika spoji jedoucích do Dejvic, Nových Butovic a Smíchova.

Občanská vybavenost –  lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, supermarket Billa 300m od domu, restaurace, kavárny, pekárny, farmářský obchůdek, banky, knihovnu, Poštu. Nedaleko se nachází také Vojenská fakultní nemocnice Praha a poliklinika. Směrem na letiště Václava Havla Praha je obchodní centrum Šestka s více jak 90-ti obchody, který nabízí  široké spektrum služeb a zázemí pro pohodlné nakupování i škálu volnočasových aktivit, ale také výhled na letadla ze střechy OC.

Lokalita –  je velmi žádaná díky své poloze, vybavenosti v kombinaci s výbornou dostupností. Velkou předností je také blízkost zeleně, tedy především obory Hvězda (http://www.praha-priroda.cz/lesy/obora-hvezda/) či zahrady břevnovského kláštera a také sportovně-rekreačního areálu Ladronka (https://www.prague.eu/cs/objekt/mista/3357/ladronka), to vše jen pár minut od bytu. V lokalitě je tedy nepřeberné množství sportovního vyžití a relaxace v kombinaci s výbornou dostupností do centra a na letiště Václava Havla Praha. V dostupnosti se nachází i přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků.

Školy a školky – mateřská školka 3 minuty chůzí od domu, taktéž například gymnázium Nad Alejí (všeobecné osmileté a čtyřleté studium s rozšířenou výukou anglického jazyka), v místě jsou pak ještě dvě základní školy a základní umělecká škola Nad Alejí.

To vše a ještě mnohem více nabízí tato úžasná lokalita …

Druh budovy: panel
Forma vlastnictví: družstevní
Číslo podlaží: 5.
Výtah: ne
Sklep: ano
Plocha bytu: 56 m2

PENB: ………….

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
kkiuris
mbstavby
© 2007- 2021 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.