REALITY6 – realitní kancelář

Praha 8, pronájem bytu 2+kk po rekonstrukci

Nabízíme k pronájmu krásný byt v lokalitě Kobylis. Nachází se v 11. patře s velmi pěkným výhledem do zeleně a na město. Jedná se o kompletně, právě zrekonstruovaný byt. V místě je veškerá občaská vybavenost i výborná dostupnost, „M“ Ládví 9 minut chůzí.

Cena: 11.000,– Kč (+ poplatky 2.900,– Kč/měs. + elektřina)

Vybavení a zařízení – kuchyňská linka s varnou sklokeramickou deskou a troubou. V předsíni předsíňová stěna s botníkem. Byt má bezpečností dveře tř.4. Na podlahách je položeno nové kvalitní lino v designu dřeva, v koupelně dlažba. K bytu náleží komora mimo byt, k užívání je také lodžie na patře. Internet a kabelová televize je zavedena v obou pokojích.

Dostupnost – 4 minuty od domu jsou zastávky tramvají a autobusů, 9 minuty chůzí se nachází metro Ládví.

Občanská vybavenost –  opravdu široké možnosti nakupování a zábavy, v místě restaurace, obchůdky, obchody jako je Kaufland, Norma, Albert, Iceland, dále cukrárny a kavárny, Pošta, banky, Beachklub, fotbalové hřiště. Široké možnosti nakupování nabízí i nákupní centrum Ládví.

Lokalita – nejen opravdu širokou občanskou vybavenost a výbornou dostupnost, ale i zeleň a sportovní vyžití nabízí tato lokalita. Přímo u domu je park a dětská hřiště. 15 minut od domu se nachází Ďáblický háj, který je parkově upravený smíšený les a rozkládá se na území Ďáblic a Kobylis na kopci Ládví. Malá část území nedaleko vrcholu kopce je chráněna jako přírodní památka Ládví. Na severovýchodním okraji se nachází Ďáblická hvězdárna, od níž je nádherný výhled. Místo vyzívá k procházkám, odpočinku i sportovním aktivitám. Nabízí také dvě pěkná hřiště.
https://www.kudyznudy.cz/aktivity/dablicky-haj-s-tajemnym-vrchem-ladvi

Školy a školky – ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek, mimo jiné i umělecká škola, Meridian International School a další

Velikost bytu: 2+kk
Druh budovy: panelová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 12.
Plocha bytu: 46,82 m²
Energetický štítek: C

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
kkiuris
mbstavby
© 2007- 2021 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.