REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6 Petřiny, prodej bytu 2+1 se zasklenou lodžií

Byt nacházející se na jedinečném místě ve velmi žádané lokalitě v panelovém domě z roku 1962, který je usazen do zeleně mezi parčíky, zcela mimo hlavní silnice, v klidu a slepé ulici. Dostupnost na metro Petřiny jsou pouhé 4 minuty chůzí. V lokalitě je samozřejmostí opravdu veškerá občanská vybavenost. Byt je v původním stavu s nutností rekonstrukce dle vkusu nového majitele. V pokojích jsou parkety, které je nutné též renovovat. Původní umakartové jádro po odstranění nabízí několik variant přestavby a úpravy kuchyně, předsíně a koupelny a nový majitel má spoustu možností utvořit zajímavý a praktický prostor. Byt je orientován obývacím pokojem se zasklenou lodžií na jih, pokoj s kuchyní na sever. Ze všech oken je výhled do zeleně a parku. Dům je po kompletní revitalizaci.

PRODÁNO

Vybavení a zařízení bytu: původní kuchyňská linka, původní vestavěné skříně v předsíni. Domácí telefon. Internet a TV UPC nebo Pe3ny.net.

Dostupnost – ve vzdálenosti 300 m od domu se nachází vstup do stanice metra „A“ Petřiny, 450 m od domu je zastávka tramvaje Sídliště Petřiny a autobusová zastávka s několika spoji jedoucích do Dejvic, Nových Butovic a Smíchova.

Občanská vybavenost –  lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, supermarket Billa 500m od domu, restaurace, kavárny, pekárny, farmářský obchůdek, banky, knihovnu, Poštu. Nedaleko se nachází také Vojenská fakultní nemocnice Praha a poliklinika. Směrem na letiště Václava Havla Praha je obchodní centrum Šestka s více jak 90-ti obchody, který nabízí  široké spektrum služeb a zázemí pro pohodlné nakupování i škálu volnočasových aktivit, ale také výhled na letadla ze střechy OC.

Lokalita –  je velmi žádaná díky své poloze, vybavenosti v kombinaci s výbornou dostupností. Velkou předností je také blízkost zeleně, tedy především obory Hvězda (http://www.praha-priroda.cz/lesy/obora-hvezda/) či zahrady břevnovského kláštera a také sportovně-rekreačního areálu Ladronka (https://www.prague.eu/cs/objekt/mista/3357/ladronka), to vše jen pár minut od bytu. V lokalitě je tedy nepřeberné množství sportovního vyžití a relaxace v kombinaci s výbornou dostupností do centra a na letiště Václava Havla Praha. V dostupnosti se nachází i přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků.

Školy a školky – mateřská školka je 80 m od domu, taktéž například gymnázium Nad Alejí (všeobecné osmileté a čtyřleté studium s rozšířenou výukou anglického jazyka), v místě jsou pak ještě dvě základní školy a základní umělecká škola Nad Alejí.

To vše a ještě mnohem více nabízí tato úžasná lokalita …

Druh budovy: panel
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 4.
Výtah: ne
Sklep: ano, 2,10 m2
Plocha bytu: 51,47 m² (+ sklep a balkon o výměře 2,95 m2)

Třída energetické náročnosti: C

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
kkiuris
mbstavby
© 2007- 2021 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.