REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6 Bořislavka, pronájem bytu 2+kk s balkonem

Jedná se o velmi krásný byt po právě dokončené kompletní rekonstrukci. Nachází ve 3. podlaží cihlového domu v blízkosti „M“ Bořislavka. Dispozičně je řešen jako 2+kk s balkonem a prostornou předsíní o celkové rozloze 40 m2. V místě je veškerá občanská vybavenost a výborná dostupnost.

Cena: 12.500 Kč/měs
(poplatky 3.000,- Kč/měs.)

Dostupnost – ve vzdálenosti 300 m od domu metro Bořislavka a další spoje autobusů a tramvají.

Občanská vybavenost –  v blízkosti domu je BOŘISLAVKA CENTRUM – LEED Gold pre-certifikovaný obchodní a kancelářský komplex, který obsahuje unikátní mix odpočinkových zón, zeleně, společenských a obchodních prostor s inspirativními kancelářemi nejvyššího standardu s čistou obchodní plochou 9 000 m2 https://www.borislavka.cz/. V centru jsou kavárny, restaurace, relaxační a vodní plochy, vstupy do obchodní pasáže i vestibulu metra A.
Dále je v lokalitě poliklinika a centrum relaxace http://www.cordeus.cz/, Pošta, zimní stadion Hvězda, obchůdky a kavárny lemující ulici Kladenská a Na Dlouhém lánu..
Další možnosti nakupování a zábavy jsou jen pár zastávek v lokalitě kolem Vítězného náměstí.

Školy a školky – ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek včetně soukromých či mezinárodních, také univerzitní kampus, ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty.

Lokalita –  je velmi žádaná díky své poloze v blízkosti zeleně a parků, možnosti sportovního vyžití (rekreační území Divoké Šárka 10 minut) v kombinaci s výbornou dostupností do centra a na letiště Václava Havla Praha.

Vybavení a zařízení bytu – nová kuchyňská linka s vestavěnou sklokeramickou deskou, kompaktní troubou v kombinaci s mikrovlnnou troubou, myčkou, digestoří a lednicí. K dispozici je jídelní stůl se dvěmi židlemi. Koupelna je vybavena sprchovým koutem se skleněnou zástěnou, umyvadlem a zrcadlem s led osvětlením. WC je zvlášť. Na podlahách je vinil. K dispozici internet.  V případě zájmu je možné dovybavit postelí Ikea.

Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 2. patro
Plocha bytu: 40 m²

Energetický štítek uvádíme dle zákona: G (na štítek čekáme)

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
kkiuris
mbstavby
© 2007- 2021 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.