REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6 Bořislavka, pronájem bytu 1+1 s balkonem

Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu v blízkosti „M“ Bořislavka. Dispozičně je řešen jako 1+1 s balkonem a prostornou předsíní o celkové rozloze 40 m2.
V místě je veškerá občanská vybavenost a výborná dostupnost.

Cena: 10.000 Kč/měs
(poplatky 3.000,- Kč/měs.)

Dostupnost – ve vzdálenosti 300 m od domu metro Bořislavka a další spoje autobusů a tramvají.

Občanská vybavenost –  v blízkosti domu je BOŘISLAVKA CENTRUM – LEED Gold pre-certifikovaný obchodní a kancelářský komplex, který obsahuje unikátní mix odpočinkových zón, zeleně, společenských a obchodních prostor s inspirativními kancelářemi nejvyššího standardu s čistou obchodní plochou 9 000 m2 https://www.borislavka.cz/. V centru jsou kavárny, restaurace, relaxační a vodní plochy, vstupy do obchodní pasáže i vestibulu metra A. Otevření Bořislavka Centra je plánováno na první kvartál 2021.
Dále je v lokalitě poliklinika a centrum relaxace http://www.cordeus.cz/, Pošta, zimní stadion Hvězda, obchůdky a kavárny lemující ulici Kladenská a Na Dlouhém lánu..
Další možnosti nakupování a zábavy jsou jen pár zastávek v lokalitě kolem Vítězného náměstí.

Školy a školky – ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek včetně soukromých či mezinárodních, také univerzitní kampus, ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty.

Lokalita –  je velmi žádaná díky své poloze v blízkosti zeleně a parků, možnosti sportovního vyžití (rekreační území Divoké Šárka 10 minut) v kombinaci s výbornou dostupností do centra a na letiště Václava Havla Praha.

Vybavení a zařízení bytu – je vybaven starší kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, troubou, lednicí, jídelním stolem se židlemi, pračkou, v pokoji skříňky, skříň a 2x postel, v předsíni vestavěná šatní skříň, v koupelně skříňka nad umyvadlem se zrcadlem. Internet.

Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 2. patro
Plocha bytu: 40 m²

Energetický štítek uvádíme dle zákona: G (na štítek čekáme)

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2021 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.