REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6 Bubeneč, prodej bytu 2+kk

Krásný byt v žádané lokalitě, který prošel citlivou rekonstrukcí s ohledem na původní prvky. Nachází se v těsné blízkosti Puškinova náměstí, které tvoří park, stromořadí a hřiště, také je jen „pár kroků“ od Stromovky, v klidné ulici, ve 3. podlaží cihlového domu z třicátých let 20. století. Dispozice bytu je 2+kk, v pokojích jsou krásné dřevěné podlahy, v obývacím pokoji původní renovované dubové parkety, které podtrhují charakteristický bubenečský byt. Okna jsou špaletová, dveře byly zachovány a renovovány. Vybaven je otevřenou kuchyňskou linkou, kterou dělí od obývacího pokoje z části otevřená příčka. V místě veškerá občanská vybavenost. Dostupnost výborná, „M“ Hradčanská 600 m od domu.

Cena: PRODÁNO

Dostupnost – v docházkové vzdálenosti metro Hradčanská a další spoje autobusů a tramvají.

Občanská vybavenost –  opravdu široké možnosti nakupování, kouzelné obchůdky a kavárny, restaurace, banky, divadla http://www.dejvickedivadlo.cz/, http://www.semafor.cz/, http://www.spejbl-hurvinek.cz/, poliklinika, fitness http://www.fitness-podbaba.cz/ a další a další.

Školy a školky – ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek ať už státních či soukromých, v blízkosti je také univerzitní kampus ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty a Národní technická knihovna.

Lokalita –  je velmi žádaná díky své poloze a široké občanské vybavenosti v kombinaci s výbornou dostupností do centra. V docházkové vzdálenosti je také velmi oblíbený park Stromovka (park je udržován ve stylu anglického parku. Je chráněn jako přírodní památka s názvem Královská obora a je též spolu s místodržitelským letohrádkem chráněn jako kulturní památka. Je to také jeden z nejvýznamnějších přírodně krajinářských parků v Praze).
https://www.bubenec.eu/

Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 3. podlaží
Plocha bytu: 46,5 m²
PENB: D

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2020 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.