REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6, pronájem bytu 1+kk, 24 m2

Kategorie: Byty, Pronájem
Štítky: , , ,

Nabízíme velmi pěkný byt po částečné rekonstrukci a úpravách s orientací do zeleného vnitrobloku. Byt je vkusně a účelně vybaven novým nábytkem a kuchyní. Nachází se v cihlovém domě ve velmi žádané lokalitě Petřiny. Dostupnost výborná, zastávka tramvaje u domu, 7 minut chůzí na „M“ Petřiny. Veškerá občanská vybavenost v místě s docházkovou vzdáleností.

Cena: 10.500,– Kč/měs.
(+ poplatky 1.500,– Kč/os./měs. + elektřina)

Vybavení a zařízení bytu – Obývací pokoj: 3místná rozkládací pohovka, TV stolek, šatní skříň PAX, nástěnný sklopný stolek, skládací židle. Kuchyň: kuchyňská linka METOD VOXTORP, IKEA, vestavěná lednice s mrazákem, přenosná indukční varná deska, automatická pračka Samsung. V předsíni botník.

Dostupnost – výborná, s několika spoji tramvají přímo u domu, „M“ Petřiny 7 minut chůzí nebo zastávku tramvají.

Občanská vybavenost –  široké možnosti nakupování přímo v místě s docházkovou vzdáleností (drogerie DM, Billa, restaurace, Pošta, lékárna, zdravotní středisko, Vojenská nemocnice, banky, obchody a další.)

K procházkám a sportu vybízí přírodní rezervace obora Hvězda  či sportovně relaxační park Ladronka (speciální stezky pro kola, in-line brusle a nachází se zde také nejdelší osvětlená in-line dráha v Praze (okruh dlouhý 4,2 km). Mimo to jsou zde k dispozici volejbalové kurty a beach fotbalové hřiště, půjčovna sportovních potřeb i restaurace.). Kousek za domem je pak krásná zahrada břevnovského kláštera, někdy zvaná také Markétská, kterou můžete využít relaxaci a odpočinku.

Velikost bytu: 1+kk
Druh budovy: cihlová
Číslo podlaží: 1.
Plocha bytu: 24.3 m²

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2020 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.