REALITY6 – realitní kancelář

Dům Praha 6 Střešovice

Kategorie: Domy, Prodej

Dům, novostavba se zachováním stylu a s ohledem na původní zástavbu starých Střešovic o celkové užitné ploše 263 m2 o dvou bytových jednotkách.  Je vhodný k využití velkou rodinou či v kombinaci podnikání a bydlení. Ideální je jako například soukromá ordinace pro náročnou klientelu, v této žádané lokalitě pak dá punc vašemu podnikání. Kombinace a oddělení či možnost spojení jednotlivých místností pak přímo vybízí k různým řešením. Další možností je užívat dům jako dvougenerační.

Jednotka – byt č.1 má užitnou plochu 93,8m2 + 5,6 m2 balkon a rozkládá se v přízemí a 1.patře domu. Dispozice je nyní 3+kk, kterou je možné upravit na 4+kk. U tohoto bytu je další možnost rozšíření (nezahrnuté ve výměře) o půdní prostor s úžasnou atmosférou, který je možné využít jako například dětská herna, rozšíření ložnice či pokoje o patro na spaní, otevřením stropu až k prostoru střešních oken je také možností, která nabídne  nádherný výhled na hvězdy. Prostor může být i úložným místem sezónních věcí.

Jednotka – byt  č.2 má obytnou plochu 110,2 m2 + 3,6 m2 balkon + 31,5m2 terasu a dispozici nyní 2+kk s možností až 5+kk, ostatní plocha domu tvoří společné prostory o výměře 79,3 m2. Dům má celkem 3 koupelny, jedna zatím nedokončená a čeká na realizaci dle přání.

Celá nemovitost je velmi variabilní a připravená k možným úpravám dle představ a přání zájemce, ale také může zůstat o dispozici stávající a pak je tedy hotova k bydlení.
Dispozici můžete volit od 5+kk po až 9+kk, vše záleží na vkusu a potřebách.

Ke každému bytu náleží k výhradnímu užívání jedno parkovací stání, tedy pro celý dům dvě stání pro auto pod střechou, kterou tvoří patro domu. Pohodlný vjezd vraty na dálkové ovládání.

Dům nabízí řadu úložných prostor a sklep v přízemí domu.

Nemovitost je velmi atypická i možností vstupů do bytu č.2. díky terénním rozdílům, a to jak z přízemí domu od parkovacího stání  po schodech, tak z horního patra, kde je též samostatný vchod pro tento byt. Po vstupu vcházíte tedy do horních prostor, kde dále navazuje na halu místnost se vstupem na terasu. Tento byt se rozkládá obytnými místnostmi v 1. patře a podkroví, v přízemí je pouze vstup a schodiště.

Dům je vybaven okny Vekra, kvalitními masivními podlahami dub, podlaha terasy je dřevěná. Dřevo ve své plné kráse je použito v nemovitosti maximálně.
Příprava na kamerový systém, domácí telefon.

A jarní bonus pro vás – částka 500.000,– Kč na dokončení a úpravy (příčky, úpravy, třetí koupelna, využití na nákup zařízení a další).

K prodeji je jak celek, tak jednotlivé byty.

Cena: REZERVACE

Lokalita – Střešovice jsou v městském obvodě Praha 6. Nacházejí se v západní části Prahy vklíněné mezi čtvrtě Dejvice na severu, Hradčany na východě, Břevnov na jihu a jihozápadě, Veleslavín na západě a Vokovice na severozápadě.
Jde o romantickou starou zástavbu v pískovcových skalách. Atmosféru umocňují Střešovické skály, chráněný krajinný útvar Střešovická studánka, kostel sv. Norberta či zvonička.
V průběhu první republiky vznikají na území Střešovic luxusní vilové čtvrtě Ořechovka a Baterie a celá oblast se stává synonymem bydlení pro vyšší vrstvy. V lokalitě je mnoho známých vil od uznávaných architektů, např. vila továrníka Trauba nebo vily arch. Kozáka či Machoně, nebo známá Müllerova vila (též Loosova vila) což je luxusní funkcionalistická vila  od architektů Adolfa Loose a Karla Lhoty. V místě také žili a žijí slavné osobnosti a nachází se zde mnohé velvyslanectví.

Doprava a občanská vybavenost5 minut klidnou chůzí od domu podél parku je tramvajová zastávka na ulici Střešovická, na metro Petřiny pouhých 6 minut.
Výborná dostupnost autem či MHD je také na letiště Václava Havla Praha, široké možnosti nakupování a zábavy nabídne pětihvězdičkové obchodní centrum Nový Smíchov, dostupné při využití Městského okruhu za 8 minut.
5 minut je také vzdálené BOŘISLAVKA CENTRUM – LEED Gold pre-certifikovaný obchodní a kancelářský komplex, který obsahuje unikátní mix odpočinkových zón, zeleně, společenských a obchodních prostor v koexistenci s inspirativními kancelářemi nejvyššího standardu s čistou obchodní plochou 9 000 m2. Bořislavka Centrum v mezinárodní soutěži International Property Awards 2019-2020 získalo prestižní sadu ocenění Best International Office Development, Best Mixed-use Architecture Europe, Best Office Development Europe, Best Mixed-use Architecture Czech Republic, Best Office Architecture Czech Republic, Best Mixed-use Development Czech Republic, Best Office Development Czech Republic.
https://www.borislavka.cz/ . Dokončení 2021.

Dále např. zahradnictví Chládek (výjimečné zahradnické centrum v Praze 6 s moderní restaurací v areálu) či známé řeznictví Hudera, vše jen pár metrů od domu.

Školy a školky ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek včetně soukromých, uměleckých či mezinárodních, také univerzitní kampus v Dejvicích, ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty.
5 minut od domu na Norbertově je Mezinárodní škola Park Lane International School, která poskytuje kvalitní vzdělání v anglickém jazyce.

Sportoviště – 450 m od domu největší fotbalový klub v Praze 6
http://www.sk-stresovice-1911.cz/
500 m od domu víceúčelová sportovní hala (stará sokolovna vznikla v roce 1922 přestavbou stodoly zemědělské usedlosti Andělka (1756), sportovní hala byla přestavěna v roce  na víceúčelovou sportovní ploch ).
Nabízí hřiště pro volejbal, florbal, házenou, sálovou kopanou a další sporty, 5 badmintonových kurtů s nejmodernějším povrchem a špičkovou světelnou technologií, saunu, vířivku a ledový bazének v moderním vybavení, íceúčelové hřiště s povrchem druhé generace na malý fotbal a nohejbal, posilovnu

https://tatran.cz/
1,5 km koupaliště Petynka – venkovního koupaliště s vyhřívaným 50 metrovým bazénem, dětským brouzdalištěm, tobogánem a hřištěm na nohejbal a plážový volejbal.
3km vzdálený velký Strahovský stadion (je v českém i středoevropském fotbalovém prostředí unikátním zařízením a je to největší stadion světa, rozloha větší než 6 hektarů. Zapsaný i v Guinnesově knize rekordů. Od roku 2003 poskytuje zázemí všem mládežnickým týmům AC Sparta Praha. Projektanti centra čerpali inspiraci v podobných areálech Bayernu Mnichov a FC Liverpool.

Odpočinek – odpočinout si od starostí a spěchu velkoměsta můžete procházkami v blízkých parcích, které lokalita nabízí (obora Hvězda, Ladronka, Břevnovská klášterní zahrada a další) nebo v příjemném prostředí kavárny jen kousek od domu.
http://www.naandelce.cz/cafe-bar
Na Pražský Hrad jsou to pouhé 2 kilometry, tedy cca 30 minut chůzí.
(největší hradní areál na světě slouží již od 9. století jako sídlo českých knížat, králů a prezidentů. Areál tvoří rozsáhlý komplex paláců a církevních staveb řady architektonických slohů. Dominantou je gotický chrám sv. Víta, Václava a Vojtěcha, starý královský palác s Vladislavským sálem, románská bazilika sv. Jiří, Rožmberský palác nebo Zlatá ulička s věží Daliborkou. Za návštěvu také stojí dokonale upravené okolní zahrady s úchvatnými výhledy na Prahu. (wikipedia)).
Za zmínku jistě stojí i další jako Loretánské, které se nalézá na pražských Hradčanech či romantický Petřín. 

 

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2020 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.