REALITY6 – realitní kancelář

Praha 8 Palmovka, pronájem bytu 2+1 se zasklenou lodžií

Nabízíme zařízený byt po částečné rekonstrukci. Součástí bytu je také zasklená lodžie. Nachází se v lokalitě s plnou občanskou vybaveností jen 450 m od metra Palmovka. Výborná dostupnost, široké možnosti zábavy a nakupování. K nastěhování ihned.

Cena: 17.000 Kč/měs
(+ poplatky 3.500,– Kč)

Lokalita: pouhých 450 m od domu se nachází metro Palmovka. V místě je veškerá vybavenost, obchody, školy, školky, restaurace, banky, sport centrum. Možnosti zábavy nabízí i kilometr vzdálená O2 arena, která patří k nejmodernějším v Evropě a je každoročně dějištěm desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí.
Další možnosti nakupování a zábavy nabízí největší obchodní a administrativní centrum v Praze Galerie Harfa, kde naleznete 160 obchodů na třech podlažích o celkové výměře 49 tisíc m². Zvláštní atrakcí centra je terasová střešní zahrada přístupná z restaurací a food courtu, která nabízí velké dětské hřiště, ledové kluziště, zábavní vodní prvky a multimediální atrakce. 

Dostupnost: několik spojů autobusu a tramvaje pár minut chůzí od domu, na metro Palmovka 7 minut chůzí.

Občanská vybavenost: opravdu široké možnosti nakupování a zábavy přímo v lokalitě.

Vybavení bytu: kuchyňská linka s indukční varnou deskou, digestoří, troubou, vestavěnou myčkou, pračkou, lednicí s mrazákem a mikrovlnnou troubou. V předsíni velká šatní skříň. Obývací pokoj je též vybaven – sedací souprava, stolek, knihovna. V ložnici dvoulůžko.

Zavedeno UPC, možnost internetu i kabelové televize.

Velikost bytu: 2+1
Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Patro: 2.
Plocha bytu:  cca 60 m²
Parkování: rezidenční karta

PENB:E

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2019 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.