REALITY6 – realitní kancelář

Praha 2 Nové Město, pronájem prostorného bytu 1+1

Byt se nachází v historickém činžovním domě s nádechem bohaté historie s původními architektonickými prvky. Vysoké stropy, parkety, velká okna, to je klasický byt, který nabízíme v této lokalitě v samém centru Prahy. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost, výborná dostupnost, široké možnosti zábavy, nakupování i procházek po Náplavce.

Cena: 18.000 Kč/měs
(+ poplatky 2.000,– Kč)

Lokalita: prestižní a atraktivní.
Rašínovo nábřeží je pouhých 150 m od domu. Toto místo je v současné době nejatraktivnější, nejceněnější a společensky nejživější prostor břehů řeky v centrální části Prahy. Naskýtá se zde mimo jiné i překrásný výhled na panorama Hradčan.

Dostupnost: několik spojů autobusu a tramvaje pár minut chůzí od domu (Jiráskovo náměstí). Na metro Karlovo náměstí 5 minut chůzí.

Občanská vybavenost: opravdu široké možnosti nakupování a zábavy přímo v lokalitě. Obchody, obchůdky, nejlepší restaurace, Farmářské trhy, galerie, kavárny a další a další. Pouhý kilometr jsou další možnosti nakupování a zábavy v pětihvězdičkovém obchodním centru Nový Smíchov.

Vybavení bytu: kuchyňská linka s plynovým sporákem, digestoří, troubou, vestavěnou myčkou. Ve vybavení kuchyně nechybí ani lednice s mrazákem.
Předsíň je vybavena skříní.

Velikost bytu: 1+1
Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Patro: 1.
Plocha bytu:  cca 50 m²

PENB:

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2020 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.