REALITY6 – realitní kancelář

Praha 4 Nusle, pronájem bytu 1+1 ve vile se zahradou

Nabízíme k pronájmu byt 34 m2, který se nachází ve vile z  roku 1938 a je po částečné rekonstrukci. Zahrada k užívání má rozlohu 632 m2. Byt je vybaven starší kuchyňskou linkou s novými spotřebiči. Jedná se o vilovou část Nuslí mezi parkem Jezerka a Nuselskou ulicí. Velmi klidná ulice, přesto pouhých 10 minut do samého centra Prahy. V místě je výborná dostupnost i vybavenost. Parkování pro rezidenty.

Cena: 10.000,– Kč
+ poplatky 2.652,– Kč/měs. + elektřina

Vybavení a zařízení bytu – starší kuchyňská linka, trouba, sklokeramická varná deska, digestoř, lednice, mrazák, myčka.

Dostupnost – 1 minutu chůzí od domu jsou spoje tramvají č. 11 a 14, 5 minut chůzí tramvaje 6, 7, 18, 24, dále  pak autobus č. 124, 139, 188, 193, 196

Občanská vybavenost –  široké možnosti nakupování v ulici Nuselská (potraviny Sklizeno, Tesco, Milujeme Itálii), nacházející se 300 m od domu, dále restaurace, kavárny, divadlo http://www.divadlonajezerce.cz a další

Lokalita –  je velmi žádaná díky své poloze s výbornou dostupností do centra města (Václavské náměstí 9 minut). Pro odpočinek slouží park Jezerka, který vybízí k relaxaci a procházkám a kde se nachází  již zmíněné divadlo Na Jezerce. V docházkové vzdálenosti mimo jiné Vyšehrad, park Grébovka, Pankrácká pláň, divadlo na Fidlovačce.
http://www.prahazelena.cz/park-jezerka.html.

Školy a školky – ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek, dále Obchodní akademie, odborná umělecká střední škola, 1. soukromá vysoká škola uměleckého výtvarného zaměření http://www.artdesigninstitut.cz/, jazyková škola, střední zahradnická škola.

Velikost bytu: 1+1
Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 1.
Plocha bytu: 34 m²

Energetický štítek: G (na štítek čekáme)

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2019 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.