REALITY6 – realitní kancelář

Praha 7, pronájem bytu 3+kk

Jedná se o velmi krásný byt o dispozici 3+kk ve dvou podlažích. V 5. patře se nachází dva pokoje s kuchyňským koutem a v 6. patře jeden pokoj. Byt je vybaven klimatizací, vlastním etážovým topením, pračkou a kuchyňskou linkou se spotřebiči. Dostupnost je výborná jak několika spoji tramvaje, tak je možné využít lodní dopravu. K nastěhování od 1.4.2020.

Cena: 18.000 Kč/měs
(+ poplatky 750,– Kč/měs. + spotřeba plynu a elektřiny )

Vybavení a zařízení bytu – kuchyňská linka vybavena vestavěnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, lednice s mrazákem, myčka).
Ohřev vody a vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel, což přináší jednak významné úspory, ale zvyšuje i komfort bydlení. Byt je dále vybaven klimatizací a bezpečnostním alarmem.  V koupelně vana. V pokojích jsou dřevěné masivní podlahy, v chodbě a koupelně dlažba.

Dostupnost – metro Vltavská 6 minut,  tramvaj č. 1, 2, 6, 7, 11, 17, 25, 37, 94 se nachází 150 m od domu. Možné je také využít přívoz, tato doprava je součástí PID  http://www.paroplavba.cz/privozp7

Lokalita – katastrální území Holešovice je lokalitou s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra. Jsou zde široké možnosti nakupování a zábavy. Nedaleko se nachází velice známé Výstaviště a Královská obora Stromovka. V lokalitě nalezneme mimo jiné mnoho restaurací (např. https://www.sasazu.com/cs/, pivovarmarina.cz , homekitchen.cz), dále zábavu a vzdělání, mnoho kaváren, služeb a galerií, DOX – centrum současnéhu umění  v docházkové vzdálenosti http://www.dox.cz/cs/o-nas nebo http://www.lafabrika.cz/ a také golfový areál na Rohanském ostrově http://golfrohan.cz/

Druh budovy: cihla
Forma vlastnictví: osobní
Patro: 5. a 6.
Výtah: ano
Plocha bytu: cca 60 m²

 

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2020 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.