REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6 Dejvice, pronájem bytu 2+1, 50 m2,

Nabíme k pronájmu byt, který se nachází v samém centru Dejvic, v 1. patře cihlového domu a pouhé 2 minuty od metra Dejvická. Dispozice bytu je velmi praktická s neprůchozími pokoji a výhledem do parku. Lokalita nabízí vše – široké možnosti nakupování a zábavy, parky, dostupnost a veškerou vybavenost. Bezproblémové rezidenční parkování u domu. K nastěhování od 11.9.2019.

Cena: 15.500 Kč/měs
(poplatky 3.500,–Kč/měs.)

Dostupnost – v docházkové vzdálenosti metro Dejvická a další spoje autobusů a tramvají.

Občanská vybavenost –  široké možnosti nakupování, restaurace, banky, divadla http://www.dejvickedivadlo.cz/, http://www.semafor.cz/, http://www.spejbl-hurvinek.cz/, poliklinika, fitness http://www.fitness-podbaba.cz/ a další a další.

Školy a školky – ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek ať už státních či soukromých, v těsné blízkosti je také univerzitní kampus ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty – fakulta strojní, fakulta elektrotechnická, fakulta informačních technologií, fakulta stavební a fakulta architektury, dále budovy VŠCHT, bohoslovecký seminář, Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy a Národní technická knihovna.

Lokalita –  je velmi žádaná díky své poloze a široké občanské vybavenosti v kombinaci s výbornou dostupností do centra. V blízkosti je také velmi oblíbený park Stromovka (park je udržován ve stylu anglického parku).

Velikost bytu: 2+1
Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 2.
Plocha: 49,5 m2

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2019 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.