REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6 Liboc, pronájem bytu 2+kk

Byt se nachází v jedinečné lokalitě Prahy 6 v těsné blízkosti přírodní rezervace Divoká Šárka ve 2. podlaží cihlového domu. Dispozice bytu je 2+kk, vytápění bytu zajišťuje vlastní plynový kotel. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Dostupnost výborná, „M“ Veleslavín 4 minuty MHD, 10 minut letiště Václava Havla Praha.
K nastěhování 4.1.2021, prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě.

Cena: 11.500 Kč/měs (poplatky 2.500,–Kč/měs.)

Vybavení a zařízení – kuchyňská linka se vestavěnými spotřebiči, v koupelně pračka.

Dostupnost – ve vzdálenosti 150 m od domu jsou spoje autobusů na metro Veleslavín, na metro Anděl, na letiště Václava Havla a na Kladno, tramvaj 200 m od domu

Občanská vybavenost –  široké možnosti nakupování v nedalekém nákupním centru OC Šestka nebo OD Delta vzdáleného v docházkové vzdálenosti.

Lokalita –  je velmi žádaná díky své poloze v blízkosti zeleně, sportovního vyžití v kombinaci s výbornou dostupností do centra. V těsné blízkosti, pohých 150 m od domu se nachází přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků a v docházkové vzdálenosti je velmi oblíbený lesopark Hvězda. Místo dává možnost uniknout stresu velkoměsta, vybízí k relaxaci, sportu, cyklistice a procházkám.

Velikost bytu: 2+kk
Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 1.
Plocha bytu: cca 48m²

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2021 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.