REALITY6 – realitní kancelář

Praha 7, pronájem restaurace či obchodní plochy

Nabízíme nebytový prostor přímo od majitele, bez odstupného, bez provize. Prostor může sloužit jako restaurace, prodejna, vzorkovna, kanceláře … Prostor nabízí zázemí i kuchyň. Nachází se v rychle rostoucí a rozvíjející se oblasti pražské čtvrti Holešovice, které naleznete v pražském meandru řeky Vltavy na jejím levém břehu. Tato lokalita je předurčena pro nové rezidenční a obchodní projekty a stává sídlem nových firem s očekávaným dynamickým rozvojem této oblasti a má potenciál přilákat i zahraniční turisty. Prostor se nachází na rušné ulici, 5 minut chůze od stanice metra Vltavská. V roce 1993 byl prostor zcela zrekonstruován. Nebytový prostor má samostatný vchod z ulice i ze dvora. Velká okna na Bubenské nábřeží a výhled na Vltavu zajišťují atraktivnost prostoru.

Vybavení a zařízení – klimatizace a vzduchotechnika ve všech prostorách zn. Wolf, vytápění plynovým kotlem a ohřev vody zn. Vaillant, podlahy Teraso.

Dostupnost – metro Vltavská, několik spojů tramvaje 150 m od nemovitosti.

Lokalita –  A jak nezívají lokalitu v Projektu Art District 7 ? „Malý Berlín“. V Praze 7 vzniká nová kulturní čtvrť.

„Díky přítomnosti důležitých kulturních institucí a projektů jsou Holešovice a Letná patrně nejvýznamnějším místem současné živé kultury v Praze s velkým množstvím galerií, divadel, kreativních studií, hudebních klubů a aktivních obyvatel.“

Plocha: 273 m2
Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 1. NP

Energetický štítek: G (na štítek čekáme)

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2020 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.