REALITY6 – realitní kancelář

Pronájem bytu 2+kk, Praha 6

20180602_122121-2Jedná se o světlý byt s pěkným výhledem, který se nachází ve 12. patře z celkových 13 pater. Byt je po kompetní rekonstrukci včetně elekroinstakace. K bytu náleží vlastní komora na patře o výměře 5m2.  Na patře je možné využívat společný balkon. Nachází se v žádané lokalitě v blízkosti přírodní rezervace Divoká Šárka a obory Hvězda. Výborná dostupnost do centra a na letiště Václava Havla Praha. Dědina je moderní, rehabilitované sídliště a plně akceptuje nároky na současné požadavky a trendy bydlení a nabízí veškeré občanské vybavení. V místě obchodní centrum Delta, kde jsou obchody, Pošta, restaurace, lékaři, knihovna, drogerie, lékárna, cukrárna, řeznictví a další. Dostupnost výborná, autobus 300 m od domu, „M“ Veleslavín 10 minut.

Cena: 14.500,– Kč/měs.
(poplatky 2.431,– Kč/měs. + elektřina)

Vybavení a zařízení bytu: kuchyňská linka se spotřebiči, lednice s mrazákem, koupelna je vybavena pračkou a umyvadlem se skříňkou, zrcadlem, sprchovým koutem se sprchou s termostatickou hlavicí. Okna jsou vybavena sítěmi proti hmyzu a žaluziemi. V předsíni vestavěné skříně.

Dostupnost – ve vzdálenosti cca 300 m od domu autobus č. 191 a 225

Občanská vybavenost -  široké možnosti nakupování v nedalekém nákupním centru OC Šestka nebo v OD Delta hned u domu.

Lokalita -  je velmi žádaná díky své poloze v blízkosti zeleně, sportovního vyžití v kombinaci s výbornou dostupností do centra. V blízkosti se nachází přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků a nedaleko je velmi oblíbený lesopark Hvězda. Místo dává možnost uniknout stresu velkoměsta, vybízí k relaxaci, sportu, cyklistice a procházkám.

Školy a školky – v místě se nachází škola, školka a Prague British School

„Sídliště Dědina se stalo prvním komplexně rehabilitovaným územím v Praze 6. V rámci obnovy sídliště, byly nově řešeny parkové plochy, vycházkové cesty, veřejné osvětlení, mobiliář, fasády domů či rekonstrukce základní školy. Na budoucí podobě se navíc podíleli sami občané, kteří využili možnost připomínkovat projekt a upravit budoucí podobu dle svých představ.“
Vysázeno 165 nových listnatých stromů, trávník má automatický závlahový systém, vzniklo náměstíčko s fontánkami, hodinami a slavnostním osvětlením, osazeno 6 dlouhých dřevěných lavic s opěradlem v ulici Ciolkovského, 18 lavic s dřevěným sedákem bez opěradla v okolí náměstí a 24 nových odpadkových košů, 5 pítek ve vnitroblocích, 100 kusů laviček v prostoru celého sídliště, vnitrobloky jsou spojené bezbariérovou cestou a další

http://www.sidlistenadedine.estranky.cz/

Druh budovy: panel
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 11.
Plocha bytu: 46,7 m2 (z toho 5 m² komora)

Třída energetické náročnosti: C

 

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2019 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.