REALITY6 – realitní kancelář

Dolní Břežany, pronájem bytu 1+1, 50 m2

vd-pohledBydlení na úrovni, výborná dostupnost, mimo ruch vekoměsta, s rozsáhlým parkem přímo u domu, to vše a mnohem víc vám nabízí pronájem tohoto bytu. Byt i přístup je bezbariérový, nachází se ve 2. podlaží z 5-ti s orientací na jihozápad. Jedná se o nadstandardní byt v novostavbě z roku 2009 nacházející se na náměstí 9-ti obytných domů s komerčními prostorami v přízemí. Místo nabízí vše pro kvalitní bydlení v krásné obci na hranici Prahy. K bytu náleží sklep cca 3 m2. Možnost parkovacího stání v podzemních garážích. Byt je k nastěhování od 1.3.2019.

Cena: 11.000,-Kč/měs.
+ poplatky 2.800,-Kč/měs./2. os.

Vybavení a zařízení bytu: dřevěná euro okna, kvalitní vybavení koupelny Duravit, obklady a dlažby Fab Italy, závěsné WC, dřevěné podlahy, dřevěné dveře, kuchyňská linka s vestavěnou sklokeramickou deskou, troubou a digestoří, dále pračka, lednice, mikrovlnná trouba, jídelní stůl a židle. V koupelně skříňka se zrcadlem. Byt je vybaven také žaluziemi.
Po dohodě může být byt kompletně zařízen.

Dostupnost – Dolní Břežany nabízí snadnou a velmi rychlou dostupnost automobilovou i autobusovou dopravou do centra Prahy. Nacházejí se pouhý 1 km od Prahy,  PDI „M“ Kačerov 15 min, linky 330 a 331, dále noční autobus 960, do Modřan linka 341. Plánované metro trasy D bude v Písnici tj. 3 km od Dolních Břežan. Na letiště Ruzyně 25 minut.

Občanská vybavenost -  v místě je veškerá občanská vybavenost, poliklinika – lékaři i lékaři specialisté, Pošta, pekárna, obchody, Tesco, kvalitní restaurace a další a další. Na náměstí se pořádají i Farmářské trhy, kde nakoupíte kvalitní potraviny. V obci je mimo jiné pivovar s restaurací https://www.olivuvpivovar.cz/cs/kontakt, kvalitní pizzerie https://www.periferierestaurant.cz/, cukrárna, kavárna http://www.pohodabrezany.cz/, plavecký bazén, fotbalové hřiště, sportoviště, tělocvična.
Jen pár metrů od domu je velký park (šest hektarů rozsáhlý park, autorem projektu je zahradní architekt Zdeněk Sendler, který se inspiroval historií spojenou s keltskými oppidy. Naleznete zde tak rozmístěné kamenné kvádry, dřevěné trámy nebo keltský kříž. Součástí zeleně jsou dvě vodní plochy nebo dvě dětská hřiště) a na něj navazuje Mlynářský park, v tomto parku naleznete Mlynářský rybník, dětské hřiště a skatepark. Ten pak plynule navazuje na Břežanské údolí.

Za zmínku stojí také renesanční zámek s přilehlým zámeckým parkem a restaurací se špičkovou gastronomií https://www.clarafutura.cz/restaurant-2/.
Dále jsou v místě LASEROVÁ CENTRA HILASE A ELI BEAMLINES

Podrobnosti o obci najdete na: http://dolnibrezany.cz/index.asp
Dolní Břežany jsou držiteli řady ocenění za architekturu.

Školy a školky – škola, školka, soukromá anglická školka

Více informací Vám rádi poskytneme, doporučujeme prohlídku.

Velikost bytu: 1+1
Umístění v obci: centrum obce
Druh budovy: cihlová
Podlaží: 2.
Plocha bytu: 50,36 m2

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2019 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.