REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6, pronájem bytu 3+kk, 98 m2 u obory Hvězda

p1200867-2Nabízíme velmi zajímavý, prostorný byt po rekonstrukci v žádané lokalitě „jen pár kroků“ od obory Hvězda. Dispozice bytu je 3+kk s mnoha úložnými prostory a velkou šatnou, rozloha cca 98 m2 + vlastní dvorek (terasa). Byt se nachází v malém bytovém domě po rekonstrukci o 4 jednotkách s orientací pouze do vnitrobloku, což zajišťuje dostatek soukromí. Jedná se o výjimečné místo s dostupností do centra Prahy, v klidné a krásné lokalitě sousedící s oborou Hvězda ve vilové zástavbě.  Dostupnost výborná, 4 minuty chůzí na autobus, „M“ Petřiny 7 minut.

Cena: 19.500,-Kč/měs.
+ poplatky 3.500,-Kč/měs.

Vybavení a zařízení bytu – nová kuchyňská linka s ostrůvkem vybavena lednicí, mrazákem, varnou deskou, myčkou, troubou, dřezem a digestoří. K příjemnému posezení slouží bar s designovými židlemi. Koupelna je prostorná  se sprchovým koutem.

Dostupnost – výborná, dva spoje autobusů 4 minuty od domu, na „M“ Petřiny atobusem za 7 minut.

Občanská vybavenost -  široké možnosti zábavy a nakupování v OC Šestka, která je vzdálená 6 minut autem, veškerá občanská vybavenost je také na Petřinách (Billa, restaurace, Pošta, lékárna, banky, obchody a další). V docházkové vzdálenosti je například tenisový klub, http://www.tenisruzyne.cz/, potraviny, restaurace.

K procházkám, sportu a relaxaci vybízí park obora Hvězda, která se nachází pouhé tři minuty od bytu či Divoká Šárka vzdálená 1,5 km od domu.

Velikost bytu: 3+kk
Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 1.
Plocha bytu: cca 98 m² + dvorek

Energetický štítek: E

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2018 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.