REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6, pronájem bytu 3+kk s lodžií po kompletní rekonstrukci

p1200733-2Jedná se prostorný, zrekonstruovaný, vybavený byt s lodžií a volným výhledem. Nachází se v žádané lokalitě v blízkosti přírodní rezervace Divoká Šárka a obory Hvězda. Výborná dostupnost do centra a na letiště Václava Havla Praha. Dědina je moderní sídliště a plně akceptuje nároky na současné požadavky a trendy bydlení a nabízí veškeré občanské vybavení. V místě obchodní centrum Delta, kde jsou obchody, Pošta, lékárna, lékaři, restaurace, drogerie, řeznictví, pekárna, knihovna a další. V docházkové vzdálenosti také moderní škola a školka. Dostupnost výborná, autobus 300 m od domu, „M“ Veleslavín 10 minut.

Cena: 16.500,– Kč/měs.
(poplatky 4.500,– Kč/měs.)

Vybavení a zařízení bytu: kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (lednice s mrazákem, myčka, trouba, sklokeramcká varná deska), v koupelně pračka, v hale šatní skříně. Obývací pokoj je vybaven koženou sedací soupravou, konferenčním stolkem a jídelním stolem se židlemi. Obě ložnice jsou vybaveny dvoulůžky s nočními stolky, dále komoda a šatní skříň. Pro pocit soukromí a komfort bydlení jsou ona vybavena jednak žaluziemi a také bezpečnostními foliemi. Na podlahách je plovoucí podlaha, v koupelně a na WC dlažba.

Dostupnost – ve vzdálenosti 300 m od domu autobus

Občanská vybavenost –  široké možnosti nakupování v nedalekém nákupním centru OC Šestka nebo OD Delta vzdáleného v docházkové vzdálenosti.

Lokalita –  je velmi žádaná díky své poloze v blízkosti zeleně, sportovního vyžití v kombinaci s výbornou dostupností do centra. V blízkosti se nachází přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků a nedaleko je velmi oblíbený lesopark Hvězda. Místo dává možnost uniknout stresu velkoměsta, vybízí k relaxaci, sportu, cyklistice a procházkám.

Školy a školky – v místě se nachází škola, školka a také Prague British School

„Sídliště Dědina se stalo prvním komplexně rehabilitovaným územím v Praze 6. V rámci obnovy sídliště, byly nově řešeny parkové plochy, vycházkové cesty, veřejné osvětlení, mobiliář, fasády domů či rekonstrukce základní školy. Na budoucí podobě se navíc podíleli sami občané, kteří využili možnost připomínkovat projekt a upravit budoucí podobu dle svých představ.“
Vysázeno 165 nových listnatých stromů, trávník má automatický závlahový systém, vzniklo náměstíčko s fontánkami, hodinami a slavnostním osvětlením, osazeno 6 dlouhých dřevěných lavic s opěradlem v ulici Ciolkovského, 18 lavic s dřevěným sedákem bez opěradla v okolí náměstí a 24 nových odpadkových košů, 5 pítek ve vnitroblocích, 100 kusů laviček v prostoru celého sídliště, vnitrobloky jsou spojené bezbariérovou cestou a další.“

http://www.sidlistenadedine.estranky.cz/

Druh budovy: panel
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 1.
Plocha bytu: 74 m²

Třída energetické náročnosti:

 

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2019 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.