REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6, pronájem bytu 2+1 s balkonem u metra Bořislavka

pokoj2Byt se nachází ve 3. podlaží cihlového domu v těsné blízkosti metra Bořislavka na výjimečném místě Prahy 6 mezi Ořechovkou a Hanspaulkou. Dispozičně je řešen jako 2+1 s neprůchozími pokoji a má rozlohu cca 60 m2. Díky dispozici je vhodný i pro studenty. V místě je veškerá občanská vybavenost a výborná dostupnost.

Cena: 15.000 Kč/měs
(poplatky 4.000,- Kč/měs./4 os.)

Dostupnost – ve vzdálenosti 300 m od domu se nachází metro Bořislavka a další spoje autobusů a tramvají jedoucí do centra, do Dejvic nebo na Divokou Šárku.

Občanská vybavenost -  obchůdky, restaurace, kavárna, cukrárna, poliklinika a centrum realaxace http://www.cordeus.cz/, Pošta, zimní stadion Hvězda a další. Široké možnosti nakupování a zábavy nabízí také blízké Dejvice či Obchodní centrum Šestka vzdálené 10 minut autem.

Školy a školky – ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek. V nedalekých Dejvicích se nachází univerzitní kampus, ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty.

Lokalita -  je velmi žádaná díky své poloze v blízkosti zeleně a parků, možnosti sportovního vyžití (rekreační území Divoké Šárka 10 minut) v kombinaci s výbornou dostupností do centra a na letiště Václava Havla Praha.

Vybavení a zařízení bytu - je vybaven starší kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, novou troubou, novou lednicí s mrazákem, jídelním stůlem + židle, v předsíni šatní skříň, v koupelně skříňka nad umyvadlem se zrcadlem. Internet a TV – kabelové UPC.

Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 2. patro
Plocha bytu: 60 m²

Energetický štítek uvádíme dle zákona: G (na štítek čekáme)

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2018 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.