REALITY6 – realitní kancelář

Pronájem rodinného domu 6+kk, 200 m2, zahrada, bazén, terasa, Dolní Břežany

p1200563-2Nabízíme krásný, prostorný dům se zahradou ve velmi žádané lokalitě Prahy západ. Dispozice 6+kk v jednom podlaží nabízí prostor 200 m2 a výborné dispoziční uspořádání, 2x koupelna, velká terasa z obývacího pokoje se vstupem na zahradu, technická místnost. Je částečně zařízen, tak jak je na fotografiích. Kuchyň je vybavena spotřebiči, vytápění domu zajišťuje plynový kotel a pro zpříjemnění zimních večerů i krb s litinovou krbovou vložkou. Na udržované zahradě je k dispozici bazén včetně filtrace a veškeré technologie. Dům se nachází na klidném místě staré zástavby, ale jen pár kroků od centra s veškerou vybaveností. Místo s výbornou dostupností, které nabízí vše pro kvalitní bydlení v krásné obci na hranici Prahy. Parkování na pozemku.

Cena: PRONAJATO

Vybavení a zařízení – plastová okna, bezpečnostní dveře, kvalitní vybavení koupelen, dřevěné podlahy, kuchyňská linka s vestavěnou plynovou varnou deskou, troubou a digestoří, myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, jídelní stůl a židle, dále pračka, v obývacím pokoji velká knihovna, prostorná sedací souprava, konferenční stolek, skleněná vitrína, krb s krbovou vložkou. V předsíni a pokoji šatní skříně. K dispozici zahradní sekačka a zahradní nářadí. Na zahradě bazén.
V domě zavedeno O2 s možností vysokorychlostního internetu za 505,– Kč/měs.

Dostupnost – Dolní Břežany nabízí snadnou a velmi rychlou dostupnost automobilovou i autobusovou dopravou do centra Prahy. Nacházejí se pouhý 1 km od Prahy,  PDI „M“ Kačerov 15 min, linky 330 a 331, dále noční autobus 960, do Modřan linka 341. Plánované metro trasy D bude v Písnici tj. 3 km od Dolních Břežan. Na letiště Ruzyně 15 minut.

Občanská vybavenost –  v místě je veškerá občanská vybavenost, poliklinika – lékaři i lékaři specialisté, Pošta, pekárna, obchody, Tesco, kvalitní restaurace a další a další. Na náměstí se pořádají i Farmářské trhy, kde nakoupíte kvalitní potraviny. V obci je mimo jiné pivovar s restaurací https://www.olivuvpivovar.cz/cs/kontakt, kvalitní pizzerie https://www.periferierestaurant.cz/, cukrárna, kavárna http://www.pohodabrezany.cz/, plavecký bazén, fotbalové hřiště, sportoviště, tělocvična.
Jen 500 m od domu je velký park (šest hektarů rozsáhlý park, autorem projektu je zahradní architekt Zdeněk Sendler, který se inspiroval historií spojenou s keltskými oppidy. Naleznete zde tak rozmístěné kamenné kvádry, dřevěné trámy nebo keltský kříž. Součástí zeleně jsou dvě vodní plochy nebo dvě dětská hřiště) a na něj navazuje Mlynářský park, v tomto parku naleznete Mlynářský rybník, dětské hřiště a skatepark. Ten pak plynule navazuje na Břežanské údolí.

Za zmínku stojí také renesanční zámek s přilehlým zámeckým parkem.

Podrobnosti o obci najdete na: http://dolnibrezany.cz/index.asp

Školy a školky – škola, školka, soukromá anglická školka

Více informací Vám rádi poskytneme, doporučujeme prohlídku.

Velikost bytu: 6+kk
Umístění v obci: klidná část, ale jen pár kroků od centra
Druh budovy: cihlová
Počet podlaží: 1
Plocha užitná: cca 200 m²
Zahrada: 618 m2
Pozemek: 825 m2

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2019 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.