REALITY6 – realitní kancelář

Praha 5 Motol, prodej bytu 2+kk

p1200909-2Byt se nachází u parku Kotlářka na rozhraní Prahy 5 a Prahy 6, v cihlové nástavbě z roku 2006. Dispozice bytu je 2+kk s neprůchozími pokoji o podlahové ploše 67 m2, orientace obývacího pokoje na západ, ložnice na východ. K bytu náleží samostatná komora na patře. Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. Byt je světlý, s pěkným výhledem. Dostupnost výborná, 200 m od domu autobusová zastávka, nedaleko metro. Rezidenční parkování. Lokalita je velmi žádaná, v blízkosti parky i veškerá občanská vybavenost.

Cena: 3.950.000,– Kč

Dostupnost – v docházkové vzdálenosti (3 minuty) se nachází autobusová zastávka Sídliště Homolka autobusu 167, metro Nemocnice Motol 3 min, metro Anděl 9 minut.

Občanská vybavenost -  v lokalitě restaurace, potraviny, fakultní nemocnice Motol, nemocnice na Homolce, relaxační centrum s bazénem, přírodní koupaliště Motol a víceúčelové hřiště.

Školy a školky – ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek ať už státních či soukromých.

Lokalita -  klidná lokalita, velmi žádaná především díky své poloze a dostupnosti. Nemovitost se nachází u parku Kotlářka. Jen pár minut je vzdálený rovněž i sportovně rekreační areál Ladronka (http://www.ladronka.com/) a přírodní park Vidoule.

Druh budovy: cihlová (nástavba na panelovém domě po kompletní rekonstrukci)
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 5. patro s výtahem
Plocha bytu: 67 m²

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2019 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.