REALITY6 – realitní kancelář

Velkorysý, dvougenerační moderní rodinný dům v těsné blízkosti Prahy 6

vizualizace3Dispozicí 9+2x kk i rozlohou 412m2 je dům opravdu nadstandardní. Dům má dvě samostatné bytové jednotky se samostatnými vchody o dispozici 6+kk a 3+kk s možností užívání odděleně i společně.
Je  také možné využití jako kombinace kanceláře, sídlo firmy a bydlení. Dům je těsně před dokončením a zájemce si tak může rozhodnout o pohledových materiálech, zařízení a vybavení. Stavba je celá podsklepená a nabízí v suterénu prostory pro SPA a wellness, posilovnu, dále prádelnu, dílnu a technickou místnost. V přízemí se nachází garáž, předsíň, hala, pokoj s koupelnou a WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem, oddělitelná vedlejší jednotka nabízí v přízemí WC, předsíň a obývací pokoj s kuchyňským koutem. V celém prvním patře je celkem 6 pokojů (ložnice, dětské pokoje, pracovna …), tři koupelny, dvě šatny a malá terasa. Dvě ložnice se šatnou a koupelnou lze oddělit k samostatné jednotce. Dům je nyní hrubou zateplenou stavbou s kompletními rozvody inteligentního elektrického systému KNX. Je vybaven nadstandardními okny v kombinaci hliník – dřevo. Stropy jsou železobetonové monolitické. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Pozemek je rovinný, rohový a nabízí po oplocení dostatek soukromí. V obci Horoměřice, která leží pohých 10 minut od metra Bořislavka a 2 km od hranice Prahy 6 je kompletní občanská vybavenost.
Leží v klidné ulici na okraji obce.

Dům i lokalita splňuje vysoké nároky na kvalitní a moderní bydlení.

Cena: PRODÁNO

Dům slučuje technologické inovace a design, dokončení je pak na na individualitě klienta, který rozhodne o výběru většiny pohledových materiálů a funkčních prvků.
Obec je vyhledávaným místem k bydlení především z důvodu dostatku zeleně a dobré dostupnosti do centra města v kombinaci s občanskou vybaveností. V blízkosti je les a  známá krajinná oblast Divoká Šárka.

Občanská vybavenost – široké možnosti nakupování jsou v nedalekém obchodním centru OC Šestka vzdáleného 10 minut a také v nově otevřeném outletu  (kombinace lokálních a mezinárodních prémiových značek, výjimečná nabídka restaurací a kaváren) http://prague.thestyleoutlets.cz/cs
V obci obchody, restaurace, kavárny, pekárna, Pošta, wellnes, sauna, bowling, http://www.modrastodola.cz/, to vše jen pár minut od domu.

Ke sportovnímu vyžití vede cyklotrasa až na Okoř (9km), i k procházkám pak vyzývá blízký les nebo Divoká Šárka.

Školy a školky – v dostupnosti je mezinárodní škola (International School Of Prague), mezinárodní umělecká mateřská škola a jesle (Neverland THE International Art Preschool), 10 minut chůzí či 3 minuty autem je základní škola http://www.zshoromerice.cz/ i mateřská školka http://www.mshoromerice.cz/.

Dostupnost – v docházkové vzdálenosti zastávka několika autobusových spojů (316, 355 a 356, „M“ Dejvická 15 minut, „M“ Bořislavka 9 minut). Autem je dostupnost výborná jak do centra Prahy, tak spojením přes Pražský či Městský okruh. V blízkosti se nachází letiště Václava Havla Praha.

Dispozice domu: 9+2x kk
Druh budovy: cihlová (systém Heluz 30 cm + 16 cm EPS)
Forma vlastnictví: osobní
Plocha domu: 412 m2
Zastavěná plocha: 178 m2
Plocha pozemku: 847 m2
Plocha zahrady:
696 m2

Energetický štítek: B

 

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2019 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.