REALITY6 – realitní kancelář

Kunratice, rodinný dům 5+kk s garáží

p1200084-2Dům se nachází ve velmi klidné ulici v zástavbě rodinných domů a vil s výhledem na rybník Šeberák. Jedná se o krásné a klidné prostředí, v blízkosti Kunratického Zámeckého parku a Kunratického lesa. Dům nabízí nejen dispozici 5+kk se dvěma koupelnami, ale i příběh. V domě žil mnoho let akademický malíř a sochař, který vystavuje v Evropě i ve Spojených státech, jeho dílo je zastoupeno např. ve sbírkách Národní galerie v Praze,v pařížském Muzeé d´ Art Moderne Centre de George Pompideu, v Puškinově muzeu v Moskvě nebo v národní galerii v Oslu.
U domu je garáž, dům je částečně podsklepen.
Dům byl rekonstruován postupně od roku 2006, dále byla provedena rekonstrukce rozvodů topení (možnost podlahového topení) a vody, osazen nový kotel, který zajišťuje teplo a teplou vodu. Možnost vybudování krbu v domě. Je nutné dokončit vnitřní prostory domu, tj. podlahy, osazení dveří a dokončit koupelny.
Občanská vybavenost, školy a školky v místě. Dostupnost je velmi dobrá jak MHD, tak autem.

Cena: PRODÁNO

Občanská vybavenost – obchody a restaurace jsou dostupné chůzí, v lokalitě je výběr z několika základních škol a školek, dále soukromé gymnázium jazykové, umělecká škola, KinderGarten – mezinárodní anglická školka.

Dostupnost – v docházkové vzdálenosti, zastávka několika autobusových spojů 400 m od domu. Autem jste pak přes Kunratickou spojku do 15 minut v samém centru Prahy či za pár minut na Pražském okruhu.

Rybník Šeberák – složí k rekreačním účelům, na jihozápadním okraji se nachází restaurace a navazuje na něj sportovní areál s koupalištěm, hřištěm a pláží. Slouží také k rybaření a v zimě k bruslení a je útočištěm některých druhů vodního ptactva.

Zámecký park – nachází se zde nejen park sloužící k odpočinku, ale např. dětské hřiště, tenisové kurty, památný strom a altánek. Park je ohraničen zdí a branami a každoročně se zde koná akce Divadlo v parku.

Dispozice domu: 5+kk
Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Plocha domu + garáž: 183, 95 m2 (134,75 m2 + 49,2 m2)
Plocha pozemku: 547 m2 (zahrada 322, zast.plocha a nádvoří 225 m2)

Energetický štítek:

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2019 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.