REALITY6 – realitní kancelář

Pronájem bytu 1+1, Praha 6

p1190715Nabízíme krásný byt po rekonstrukci o dispozici 1+1 a podlahové ploše cca 33 m2. Nachází se v cihlovém domě ve velmi žádané lokalitě přímo u obory Hvězda. Dostupnost výborná, 2 minuty chůzí na autobus, „M“ Petřiny 4 minuty, nedaleko letiště Václava Havla Praha.

Cena: 11.000,-Kč/měs.
+ poplatky 2.000,-Kč/měs.(poplatky zahrnují vše včetně vysokorychlostního internetu)

Dostupnost – výborná, s několika spoji autobusů 2 minuty od domu, na „M“ Petřiny za 4 minuty, na Evropské ulici vzdálené 9 minut chůzí pak další spoje autobusů a tramvají.

Občanská vybavenost –  široké možnosti nakupování v OC Šestka, veškerá občanská vybavenost na Petřinách, Billa, restaurace, Pošta, lékárna, banky, obchody a další.

K procházkám, sportu a relaxaci vybízí park obora Hvězda, která se nachází jen dvě minuty od bytu či Divoká Šárka nacházející se 9 minut chůzí.

Velikost bytu: 1+1
Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Patro: 2.
Plocha bytu: cca 33 m²

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2019 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.