REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6 u obory Hvězda, pronájem bytu 112 m2, 3+kk s terasami

terasa-a-vstupNabízíme velkorysý, prostorný a světlý byt s dvěma terasami. Dispozice bytu je 3+kk s rozlohou 85 m2 + 15 m2 a 12,5 m2 terasa. Jedna z teras je částečně zastřešená a nabízí tak prostor a soukromí pro vaše posezení. Na patře se nachází pouze tento byt se samostatných vchodem. Jde o výjimečné bydení nedaleko centra Prahy, ale na klidném místě sousedícím s oborou Hvězda ve vilové zástavbě.  Dostupnost výborná, 4 minuty chůzí na autobus, „M“ Petřiny 7 minut. Bezproblémové parkování v ulici.

Cena: 18.500,-Kč/měs.
+ poplatky 3.500,-Kč/měs.

Vybavení a zařízení bytu – v kuchyni kuchyňská linka z masivu vybavena lednicí, mrazákem, plynovou varnou deskou, myčkou, troubou, dřezem a digestoří. V předsíni se nachází velká šatní skříň a židle. Koupelna je prostorná, s oknem, vybavena sprchovým koutem i vanou. V bytě je dále 2x samostatné wc a technická místnost. Vytápění a teplou vodu zajišťuje plynový kotel.

Dostupnost – výborná, dva spoje autobusů 4 minuty od domu, na „M“ Petřiny busem za 7 minut.

Občanská vybavenost –  široké možnosti zábavy a nakupování v OC Šestka, která je vzdálená 6 minut autem, veškerá občanská vybavenost je také na Petřinách (Billa, restaurace, Pošta, lékárna, banky, obchody a další). V docházkové vzdálenosti je například tenisový klub, http://www.tenisruzyne.cz/, potraviny, restaurace.

K procházkám, sportu a relaxaci vybízí park obora Hvězda, která se nachází pouhé tři minuty od bytu či Divoká Šárka vzdálená 1,5 km od domu.

Velikost bytu: 3+kk
Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 2.
Plocha bytu: cca 85 m²
Plocha terasy: 15 + 12,5 m2

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2020 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.